Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Az exemel újra szeretném felvenni a kapcsot, Csak azt nem tudom melyik lenne a közeledés legjobb módja. Hiányzik nagyon már hónapok óta nem beszéltünk. Msn, iwiw, myvip, telefon vagy mi?
2009. aug. 22. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:

a felmelegített kása általában feleannyira sem jó, mint frissen, de te tudod.


szerintem írj neki iwiw-en vagy myvipen, mondd neki, hogy már rég dumáltatok, meséljen, mi van vele mostanában stb

2009. aug. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, de azután nem ciki, hogyx letöröltem msn-ről még anno?:S merjek neki így irni iwiwen?
2009. aug. 22. 01:33
 3/4 A kérdező kommentje:
sms nem lenne jobb???
2009. aug. 22. 01:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem merjed vállalni az akkori letörlést, vsz. akkor úgy érezted helyesnek, most meg már más szelek fújnak.

Bevallanám, hogy a szakitásunk után tiszta lapot akartam. Fontos, hogy ne egyböl az legyen a téma, hogy kezdjétek újra.Mondjuk megpróbálnám iwiwen újra bejelölni és irnék egy pár semleges sort hozzá, elsö lépésként.

Én is voltam hasonló szituban.Hatalmas szerelem, csöndes szakitás, fél év szünet.Évekig jártunk s aztán elengedet, mivel összeköltözni nem akart velem és gyereket sem igazán szeretne. De váltig állitja a mai napig is, hogy én még mindig a nagy szerelme vagyok. Söt,Ö is nekem.

A kapcsolatnak akkor van vége, amikor totál kimerül. Ha van még mit együtt gondolni akkor úgy is megy az tovább, még ha "melegitett rántotta" is!

Szóval ki kell puhatolni, mit akar és alkalmazkodni Öhozzá ezen a téren amit irtál a kérdésedben!

2009. aug. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!