Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól döntöttem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem és komolyan gondolja? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
Az egész annyira gyorsan történt.. Van egy párom akivel teljesen kiegészítjük egymást, hihetetlenül megvan az összhang.. Egy tovább képzésen ismerkedtünk meg, tehát 200 km van közöttünk. Van, hogy heteket vagyunk együtt.. Ha ő melózik én főzök,mosok,takarítok mintha már együtt élnénk. Na most ő elém állt egy gyűrű csodával és a nagy kérdéssel 4 hónap után. Én igent mondtam ez nem volt kérdés. Viszont ő tipikusan az a pasi volt aki nagy kanállal falta az életet. Csajok,pia,haverok,buli... Viszont ha kapcsolata volt hűséges volt... Viszont nagyon bennem van a félsz, hogy ez a változás csak egy állapot. Ha elmúlik a rózsaszín köd ezek hiányozni fognak neki... Most csak én vagyok ennyire hülye hogy ilyenen agyalok? Pasik ha ti ilyet tennétek akkor komolyan gondolnátok egy életre?
2012. dec. 14. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Senki nem tud kibújni a bőréből:)
2012. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!