Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tesztik az egyik srác és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesztik az egyik srác és én is neki mivel egyszer már közölte velem de az a legnagyobb baj hogy az egyik jó haverja az én exem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(szerintem elég kínos lenne vele járnom emiatt. :s jó ötlet lenne ha csak 'titokban' járnánk? Nem akarnám megbántani az exemet se.)
2012. dec. 15. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtős.Tabu kategória.
2012. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na de... ő összejönne velem csak én kételkedem benne mert nem szeretek embereket megbántani
2012. dec. 15. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor is tabu.
2012. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ááh.. szarok bele nagyon vonzódok hozzá és már egy jó ideje így van. elég régóta ismerem szóval..

a mai világban úgyse törődnek ezzel az emberek. nekem van egy ismerősöm akinek az egyik legjobb haverjának a volt csaját húzta meg... szval én se fogok ezen szarakodni szerintem h haver volt csaja tabu meg fordítva.

2012. dec. 15. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Valakinek vagy van tartása, vagy nincs.Akár pasi, akár nő.


Neked nincs. Lényegtelen, hogy mit néznek most és kinél, mert az a lényeg te mit teszel. Aki beáll a sorba azt bent marad-és te beálltál.


Ennyi:)

2012. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

csak nem szeretném ha leribancoznának vagy valami... elévgre ez az én életem és azt csinálok amit akarok.

mondjuk nem is nagyon érdekelt eddyg se más véleménye mert nem pazarlom olyanokra za időmet akik esetleg nem kedvelnének

2012. dec. 15. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező


"egy ismerősöm akinek az egyik legjobb haverjának a volt csaját húzta meg..."


Ez leszel te, akiről így fognak megnyilvánulni, mert kézen keresztűl jársz.Többek között ezért is tabu.

2012. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

álj..mi?!

én nem fekszek le mindenkivel ha erre akarsz célozni

én nem vagyok olyan hogy bárki megkaphat.. én döntöm el h kivel szeretnék lenni először is lenni és ha minden oké akkor szívesen járok azzal a valakivel aki tetszik nekem. de semmi szexre nem gondoltam mivel nem vagyokda az ilyenekért..

2012. dec. 15. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!