Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Férfiak! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Miért van szüksége egy férfinak lány barátokra, mikor egy harmonikus, jó kapcsolatban él?

Figyelt kérdés
A barátommal jól megvagyunk, de halálosan zavar, hogy vannak lány barátai, akikkel nagyon jól érzi magát. A saját állítása szerint szeret engem, el akar venni, de akkor miért igényli más lányok társaságát???
2009. aug. 22. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincsenek fiu barátaid?:P
2009. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, nekem nincsenek, sosem voltak, maximum haverok, de ők hamar fel- majd eltűntek.
2009. aug. 22. 11:35
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

barátokra kapcsolattol függetlenül szükség van.

Jó esetben ök akkor is mellette lesznek mikor te már nem.

2009. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akar venni biztosan komolyan gondolja és szeret téged. Megértem, hogy zavar de nem lehet kisajátítani senkit.
2009. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Én például azt nem bírom felfogni, hogy ez egyes lányokat miért zavar. Kisebbségi komplexusban szenvedsz a barátod mellett és szimplán ez a bajod. Miért ne lennének lány barátai? Néha sokkal több mindent meglehet beszélni az ellenkező nemmel,mint az azonossal. lány vagyok én is, barátomnak vannak lány barátai, na és? Nem zavar, tudod miért? mert biztos vagyok a párom érzéseiben, és tudom, hogy olyan dolgot nem beszél ki senkivel, ami csak és kizárólag kettőnkre tartozik. Ha jól érzi magát néhány lánnyal akkor ám legyen, én is jobban érzem magam fiúk társaságában...ennyi
2009. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves 4.!

Igen, sajnos kevés az önbizalmam. Örülhetsz, hogy a barátod bizalmas dolgokat nem beszél meg rajtad kívül mással, az enyém mindent, de tényleg mindent elmond a lány barátainak (felfázását, azt, hogy én mivel védekezem stb). Nem értem, miért, mikor "elvileg" én vagyok élete párja...

2009. aug. 22. 12:08
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én teljesen egyet értek veled. Engem is zavarna, ha a páromnak olyan lány barátja lenne akivel minden apró-cseprő problémáját megbeszéli, kicsit úgy érezném, hogy nem én vagyok neki az igazi lelki társ. Szerencsére az én páromnak csak srác haverjai vannak, de átérzem a problémád.
2009. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Na látod, akkor nem azon kellene stresszelni, hogy vannak lány barátai, hanem azon, hogy hogyan lehetne javítani a kapcsolatotok ezen részén. Nem nevezném harmonikus kapcsolatnak azt, ha mással beszél meg intim dolgokat és nem pedig veled. Közöld vele, hogy nem az a baj, hogy lány barátai vannak, hanem az, hogy miket beszél meg velük. Kérd meg arra, hogy ne beszéljen ki mindent rólad, max olyat ami maximálisan rá tartozik és nem rád. (mert pl egy felfázás vagy egyéb nőgyógyászati probléma az egyéni dolgod és még neki sem kellene nagyon beleásnia magát, attól függetlenül, hogy ő életed párja. Persze tudjon róla, de én azért felemelném a hangom ez ügyben, hogy "na azért ácsi én sem mondom el a barátaimnak, hogy a múltkor nem állt fel, mert csak rád és rám tartozik" stb) Ülj le vele és ne követelőzz, és ne a lány barátokon legyen a hangsúly, hanem azon, hogy ne mondja már el mindenkinek, hogy mikor hogy és mit csináltok....


A kedves 4. voltam :)

2009. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Átgondolva egyébként, mennyivel jobb ha nem a lányoknak mondja el ezeket a dolgokat, hanem a fiú barátainak? Gondolom azért beszéli meg ezeket a csajokkal, mert a lányok többet tudnak (holmi felfázásokról), mint pl a fiúk és nem is nagyon érdekli az utóbbi nemet szerintem a dolgok ezen része. Lehet csak kicsit tájékozódni akar ilyen ügyekben (védekezés, (hogyan is működik a fogamzásgátló), felfázás) és ezt a fiú barátokkal kötve hiszem, hogy megtudná beszélni. Szóval valahol meg lehet érteni, de ide a bökőt hogy ha neked nincs legalább egy barátnőd, akinek elmondasz mindent rólatok. Biztos vagyok benne, hogy a barátodon kívül neked is van lelki társad, akihez bármikor bármivel fordulhatsz, legyen az anyukád vagy apukád vagy barátnőd vagy tesód vagy bárki.

Szerintem az van, hogy a barátod sok kérdést, nem mert vagy nem akar feltenni neked néhány dologgal kapcsolatban, nem akar lemaradni, ezért máshoz fordul "segítségért" (hogy hogy működnek egyes női dolgok) Ezen próbálj meg javítani...


szinten a kedves 4. voltam

2009. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
egyetértek a kedves negyedikkel :)
2009. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!