Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezhető egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhető egy párkapcsolatban 5 év korkülönbség, ha a fiatalabb fél 15/L?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi?

Szerintem 18 alatt 5 év korkülönbség nagyon sok,nem is értem azt aki 20évesen kislánnyal jár

2012. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az függ a te érettségedtől illetve az övétől is. Van egy srác, ő 6 évvel idősebb nálam, és simán át tudjuk ezt hidalni. Igaz, én nem kerültem vele bele egy komoly kapcsolatba, de szerintem talán az is működhetne. Tényleg nagyon személyfüggő, van például olyan, hogy egykorúak sem ugyan azon a szinten járnak, így nem működik. Az aggasztó azért, hogy ha te szexuális kapcsolatra még egy ideig nem lennél hajlandó, de ő korán akarná... Erre mindenképpen vigyázz nagyon.

15/L

2012. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hoditasmuveszete válasza:
szerintem 18 alatt nagyon erezheto az 5 ev korkulombseg es teljesen maskepp latjatok a vilagot. Gondoly csak bele, neked 5 evvel ezelott mik voltak a priorotasaid es mit szerettel volna az elettol? Ha ugy erzed, hogy azota nem sok minden valtozott akkor hajra, nagyabol egy szinten vagytok:D De szerintem tartos kapcsolat nem igazan lehet ebbol.
2012. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 10 éves a pasid,akkor eléggé érezhető..:D
2012. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!