Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonyra mit lehet venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra mit lehet venni neki? többi lent

Figyelt kérdés

37éves férfi, igazából nincs olyan dolog amit ne vehetne meg ha szüksége van rá,vagy ha megtetszik neki, szóval nem nagyon tudok értelmes ajándékot kitalálni neki:(

valami ötlet? :/

20L


2012. dec. 15. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:

ilyen esetben inkább a személyesség a lényeg.

Egy apróság is elég ami személyes. Ha jobban megfigyeled miket szeret és kedvel rájöhetsz. pl ha van valami közös mondásotok veszel valamit és belegravíroztatod.

2012. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te is érzed, hogy ennek a kérdésnek így semmi értelme.
2012. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg értelmetlen válaszra nem voltam kíváncsi, de te mégis idefirkantottál. ;)
2012. dec. 16. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Elszomorít, hogy annyira buta vagy, hogy nem vagy képes felfogni, miszerint ha semmit nem tudunk az illetőről azt leszámítva, hogy 37 éves és férfi, akkor elég nehéz érdemben válaszolni a kérdésedre. (Erre már nem kell válaszolnod, úgyse vagy képes rá, elég ha megpróbálod felfogni.)
2012. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jólvan, remélem megnyugodott a kis lelked, hogy kiokoskodhattad magad. ;) pacsit neked, remélem jól alszol ma. ^^
2012. dec. 16. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lelkem teljesen nyugodt volt, viszont a te állapotod súlyos. Aggasztó, hogy ennyire elvicceled a nyilvánvaló problémádat. Egyébként, köszönöm, jól aludtam.
2012. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kettőnk közül szerintem neked van több problémád, kiindulva abból h nem bírod megállni a kötekedést, és az okoskodást. igazi s*ggfej vagy, de úgysem fogod belátni soha, szóval okoskodj tovább, hátha hat valakire.
2013. márc. 17. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nahát, nem gondoltam volna, hogy írni fogsz még ide valami marhaságot. Igazából azt hittem végre beláttad, hogy a kérdésnek nincs értelme és inkább jobbnak gondoltad csendben maradni. Elkeserít, hogy tévednem kellett és a segítségemből csak okoskodást meg kötekedést veszel ki, ráadásként ezt még problémának is tünteted fel. Sajnálom, hogy te ezt így éled meg, de ilyen fokú ostobaság mellett nehezen lehet szó nélkül elmenni. Egyébként az számodra nem tűnt fel, hogy a kérdésedre azóta se érkezett semmi érdembeli válasz? Vajon miért? Talán mert értelmetlen és ilyen minimálisnak is alig nevezhető információból aligha tudna valaki bármi használhatót is írni?
2013. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!