Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Lassan 9 véve együtt a párommal..neki adtam a fiatalságom.16 éves korom óta együtt vagyok vele.

Mostanra már együtt élünk saját házban 4 éve,és született két gyönyörű gyermekünk is.

Rendezett anyagi körülményeink vannak ezzel nincsen baj.

A baj hogy egyszerűen már nem bírom tovább:(

Annyiszor próbáltuk megbeszélni a dolgokat én is hibás vagyok ő is sokminenben..de én azt érzem hogy már csak azért vagyunk együtt mert vannak gyerekek.

És igaz,hogy ha nem lennének már nem lennék vele,de nem tehetem ezt a gyerekeimmel..

Nincs romantika,törődés,sex..csak elmegy dolgozni reggel..este hazajön fáradtan eszik fürdik alszik..kb ennyi.

És a természete..elviselhetetlenné vált már..eddig is tudtam,hogy elviselhetetlen,de már nem bírom.Még a barátaink is azt kérdezik hogy tudom elviselni..

Mit tegyek?Én szörnyen oda vagyok lelkileg.És nem akarom hogy ez kihasson a gyerekekre is.

Lehet úgy együtt élni,hogy csak vagyunk egymás melett?Csak hogy a gyerekek miatt együtt éljünk?

Haggyam el?De kinek kellenék én 2 gyerekkel?Nem akarom hogy apa nélkül éljenek a gyerekeim.Mit tegyek?



2012. dec. 16. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En a gyerek szemszogebol tudok valaszolni bar mar nem vagyok gyerek (30f).Ugy nottem fel hogy a szuleim allandoan veszekedtek vagy ha nem akkor olyanok voltak mint ket idegen.Mar kamasz koromban kezdtem elgondolkodni ezen a dolgon es kulon-kulon meg is kerdeztem oket hogy miert nem valnak el?Azt mondtak miattunk.Nem akartam megbantani oket igy hat halgattam es turtem.De mai napig az a velemenyem hogy sokkal jobb lett volna mindenkinek.

Attol hogy elvalltok, a gyerekeket meg lehet kozosen nevelni.Van egy ismerosom aki igy nevelkedett es normalis intelligens kiengyensulyozott ember lett belole.

Meg gondolj arra is hogy ilyen boldogtalansagban akarod e leelni hatralevo eleted?Mert bizony meg sok ev van hatra.

Nem akarlak mindenaron valasra buzditani ezt csak akkor tanacsolnam ha biztos vagy benne hogy nem lehet helyrehozni a dolgokat.

Donts bolcsen, sok szerencset!

2012. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi történt?

Miért szerettél ennyire ki belőle?

Elhidegültetek egymástól,de nem hiszem hogy csak ő lenne a hibás....ismerni kéne a hátteret,ahhoz,hogy valaki véleményt tudjon nyilvánítani!

2012. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben egyetértek veled..nagyon boldogtalan vagyok.de csak a gyerekeimnek szeretnék jót..

egyébként nem vett el feleségül sem:( pedig tudta mindig is hogy nagy álmom..de utólag jobb is ha belegondolok

2012. dec. 16. 12:38
 4/7 Hole Hunter ***** válasza:

Neki adtad a fiatalságod...ő meg neked az övét.

Ami már nem megy, azt nem kell erőltetni. A gyerekek is megsínylik az ilyen helyzetet. Nekik is jobb lenne, ha szépen elválnátok. Attól az apjuk még megmarad, csak nem lesz velük napi szinten. Azt pedig nem tudhatod, h kinek kellesz 2 gyerekkel...bárkinek, akinek bejössz. Nem a gyermekedinek kell új apát keresned, hnem magadnak egy olyan pasit, akinek te kellesz! Az teljesen természetes, h segít a gyerekek nevelésében is...legalábbis egy egészséges gondolkodású pasinál. Anno így tettem én is.

2012. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
figyelj ide menjetek el valahova legyetek kettesbe vegyetek ki szabadságot a munkahelyröl mondtad hogy anyagi gondotok nincs tehát megtehetitek a gyerekeket adjátok oda addig a mamának.biztos nincs nagy gond kettötök között csak egy kicsit sokat melóztok és fáradtak vagytok. sok sikert:)
2012. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

9 év alatt egyszer sem gondoltad azt,hogy nem érzed magad boldognak?

szültél még neki 2 gyereket,és tudtad,hogy nem fog elvenni,neked meg ez lett volna minden álmod?

2012. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom keveset beszélgettek. Pedig jót tenne egy kis nyugodt átgondolás közösen a jövőről. Már ha lehet elvárni ilyet a párodtól, ha kell vicces stílusban.

Szerintem nem kéne elveszítened, főleg a mai világban. Nem tudom mi lenne a megoldás. Ki kell kérni a véleményét mi hányzik neki aztán fordítva.

Mindig van megoldás, csak meg kell találni. Bár én nem vagyok tapasztalt ezen a téren.

2012. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!