Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen humoros, vicces szövege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen humoros, vicces szöveget írjak barátnőmnek születésnapjára levélben?

Figyelt kérdés

Azt találtam ki, hogy írok neki egy levelet (olyan igazit, boríték meg minden:D ) .De nem jut eszembe semmi frappáns szöveg :/ Ilyenekre gondolok, hogy : "Amit irántad érzek ..."[teljesen üres a lap] és az alsó sarokba oda írom,h "Leírhatatlan" Valami ilyesmi kis szövegekre gondolok, de természetesen lehet hosszabb is . mindketten 15 évesek vagyunk! köszönöm a segítséget :)



üdv! 15f



2012. dec. 18. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd le azt, amit ide írtál. Szerintem elég humoros
2012. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha már írsz egy levelet, akkor egy igazi szerelmes levelet írj, és próbáld megfogalmazni komolyan, hogy mit érzel. Én elég csalódott lennék, ha csak annyit írnál, ami a kérdésben van.

De te ismered őt, te tudod, hogy tetszene-e neki.

2012. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik, amit írtál :) Szerintem humoros és aranyos, biztos tetszene a barátnődnek :)
2012. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!