Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esélyei lehetnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyei lehetnek egy elég duci srácnak a csajoknál?

Figyelt kérdés
Van némi súlyfelesleg, domború pocak, de az arcom állítólag helyes és nagyon formásak a lábaim is. A domború pocak viszont sok lányt zavar. Nem értem, miért.
2009. aug. 23. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

ezt próbáld ellensúlyozni valami egyéni,jó stílussal, humorral.. és sok csaj értékeli, ha meghallgatod a hülye pletykáikat, meg a történeteiket... Ha belelendülnek, sokat tudnak beszélni. legyél kedves és jófej. tárd fel a belső értékeidet. De nem ártana ha mondjuk kicsit gyúrnál a hasizomra, vagy elmennél futni, hogy fogyj 1 kicsit. remélem segítettem.

13/f

2009. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom mennyire domború a hasad, de az én Páromnak is van egy kis pocija és szerintem szexi. De ez csaj függő, kinek mi jön be. Nem lehet általánosítani. 22/N
2009. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Ne foglalkozz azzal akit zavar, marad a többi lehetőség. Vékony lány is rengeteg van akiknek tetszik, teltebb csajoknak úgyszintén.
2009. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

inkább "domború pocak" minthogy attól féljek hogy összetöröm ha ráfekszek az 50 kilómmal:D

de komolyan...amig van a pasiban valami ami megfog,addig lehet akkora pocakja amekkorát akar.Páromnak is van bőven (ezzel együtt formás fenék,imádnivalo arc),de nemhogy nem zavar,hanem szeretem is rajta,és még azért sem nyavalyog,hogy a kajában mennyi a kalória (egy pasit ezért már kitettem:D).

22/L

2009. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Mi az, hogy domború pocak? :D:D

Elárulom, senkinek sincs lézerrel vágva.

2009. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Nekem idáig akárhány barátnőm volt, mind szerette a pocakomat xD! Habár rajtam nincs súlyfelesleg, és a pocakommal csak annyi a baj, hogy nem izmos... (tom, gyúrni kéne, de enni jobban szeretek, mint gyúrni xD)

Amúgymeg keress olyan lányt, akinek szintén van súlyfeleslege... megjegyzem nem bántásként mondom, hisz a ducibb csajok jobbak, mint a vékony csajok =). Van mit rajtuk fogni;-)

No meg persze egyszer meg az lesz a bajod, hogy nem tudod őket levakarni! Tapasztalat! =)

A lényeg, hogy olyan lányt keress, aki ezt szereti!

Ha meg az arcoddal gond nincs, és megtanulsz bókolni, flörtölni, viccelődni, akkor nagy gond nem lesz! =)

Olyan lányt meg ne keress, aki csak a külsőre megy! Jó, a külső is nagyon fontos, de fontosabb a belső! Meg hát az igényesség is számít, nem mind1, hogy milyen az öltözéked, vagy hogy mennyire vagy szőrös stb...

Én régen eléggé igénytelen voltam, azt is leszartam, hogy hány pati van rajtam. most meg kb picit túlzom is ezt a dolgot...

De ténleg nem az a fontos, hogy mennyire izmos vagy, vagy hány centi a dákód, és hány csajt dugtál már meg eddig, hanem az, hogy mennyire tudsz laza lenni...

És a leges legfontosabb a kisugárzás! Egy depis csávó egy csajt se tud felszedni, légy életvidám és boldog! Persze ne légy egoista! Rengeteg lány szereti a mackós külsejű, humoros pasikat! =)

rem sokat segítettem ezzel =)

19\F

2009. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
71%
Hány kg vagy és milyen magas? :)
2009. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
93 kiló, 179 cm magas
2009. aug. 23. 17:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

sokkal jobb egy izmos férfias has, mint egy hájas..

úgy értem ha lehet választani két helyes pasi közül,

de az egyiknek sörhasa van, a másikon meg látszik,

h edzik és szép feszes a hasa..

Nos melyik a kívánatosabb?

Nem olyan nehéz elérni, h szép legyen a hasad..

Csinálj minden nap néhány felülést..Ennyi az egész..Nem azt, h fogadd el így magad balbla..

Ne légy tehetetlen..

2009. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem jönnek be a hájas, sörhasú, vagy pocakos srácok.

Sokkal kívánatosabb a legalább egy kicsit izmos férfi has:)

De ha te jól érzed magad dundi pocakkal :D

amúgy neked azok a csajok jönnek be

akiknek nagy hasa van

" van némi súlyfeleslegük, domború pocak "

vagy azok akiknek szép lapos, formás a hasuk?

2009. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!