Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gond, hogy sok nőhöz nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond, hogy sok nőhöz nem szeretnék oda menni vagy ismerkedni, mert nem vagyok olyan, hogy csak lyuk kell?

Figyelt kérdés
Igazság szerint sok nőn azt látom, hogy szép de valahogy nem szeretnék odamenni hozzá, ami nem azt jelenti, hogy csúnyább lányokra hajtok hanem sokaknak nincs meg az a kisugárzás, mert szeretném, hogy szép arca legyen meg jó átlagos teste csak mellé legyen kedves és törődjünk egymással. Én hiszek abban, hogy megtalálom egyszer, akibe sok jót megtalálok, ezért várok türelemmel.
2012. dec. 19. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, és ezzel mi a baj?? Nem csak a rámenős kalandoroknak lehet barátnőjük!!
2012. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiúkból is sokféle van, lányokból is. A lényege, hogy emberként kell kezelni, nem húsként.
2012. dec. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy meg fogod találni aki neked való! Egy rendes lányt aki pont ilyennek fog szeretni amilyen vagy. Én is mindig az ilyen pasikat kerestem és meg is találtam szerencsére a párom is igy gondolkodott, egy rendes jólelkű, tiszteletet megadó és elváró fiú.

Nekem mindig is herótom volt az olyan pasiktól, aki csak szexet akart. Az első mondat után lejött, hogy csak arra kellenék és elhajtottam a francba. A komolyabb szándékú lányok mind ezt teszik. A ribik esetleg elmennek velük..

Nincs Veled semmi baj, sőt!! Több olyan srác kéne mint Te mert egy valamirevaló lány előbb ismerkedik beleszeret utána szexel és nem forditva mint ahogy manapság szokás.

2012. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eygáltalán nem gond,csak ne a tökéletesre várj mert akkor sokmindenről lemaradhatsz :)
2012. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát azt kérdezed tőlünk, hogy neked, a saját értékrended szerint mi számít "gondnak"? Ezt honnan kéne tudnunk?


Vagy ha azt mondjuk, gond, akkor majd hátraarcot vágsz és mégis felszínes nőkre hajtasz?


Már ne is haragudj, mert tényleg nem bántó szándékból mondom, de amit feltettél, az nem igazi kérdés. Sokkal inkább tűnik panaszkodásnak és/vagy burkolt párkeresési kísérletnek, mivel elérhetőséged persze ott van, azt már közölted, megveted/kerülöd a sekélyes nőket (ergo mély érzésű vagy)... hátha egy lány ráharap majd a csalira, nem igaz?


Ilyen burkolt "Jani-vagyok-jajjdesok-a-felszínes-nő-írj-nekem-levelet" pedig ezrével van itt gyakorin, nem kéne.

2012. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ilyen típus vagy. Mint pl. én. Speciel látom, hogy bejövök a lányoknak, szemezünk mosolyog; mégse megyek oda.Mondjuk kivétel erősíti a szabályt. Tegnap este édes hármasoztam.


Faszomba is. Rohadt jó nők voltak! Én meg magas, vállas, izmos fiúcska vagyok. Sőt lány ismerősök Jared Padalecki -t látják bennem testileg , csak az arcom más.

2012. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az élettől megtanultam, hogy tökéletes nincs. :)
2012. dec. 19. 10:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdésed? Kit érdekel, hogy hány lányhoz mész oda?

Mit akarsz igazából megtudni?

Ne haragudj, de nem értem, minek írtál.

2012. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondolt, hogy a mai "bátraké a szerencse merj lépni, legyél rámenős próbálkozz " akkor jó ha sikeres vagy sugallta világban mennyire gond, ha Ő nem ilyen mentalitású.

Egyáltalán nem gond nem kell mindenkinek olyannak lenni. Amikor a média a soványságot szajkózta akkor se tudott mindenki nádszálvékonyra fogyni. Akinek esze volt, az nem is akart... így van ezzel a dologgal is.

2012. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem gond, főleg a konkurrenciádnak nem. Így több facér jobb nő marad nekünk, ha minél többen gondolkodnak így. Ráadásul eleve távlatból, előítéletből meg az ítélkezés, mert eleve ránézésre állapítassz meg olyasféle belső tulajdonságokat, amiket csak leszólítással, odamegyekkel, ismerkedéssel lehet megállapítani.

Én is láttam már távolról olyan 10/10 es kis csúcskategoriás cicalányt,hogy azt hinném, mindenkit flegmán eltakarít akkora istennőkomplexusa van már, aztán meglepődve tapasztaltam hogy másokkal totál nomrálisan beszél, meglepően intelligens hanglejtéssel, és jó kis beszédes is, szóval nem tűnik olyan agyhalottnak mint távolról. Ne ítélj elsőre!

2012. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!