Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves lány vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok, és tanácstalan! örök szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 napja derült ki, hogy terhes vagyok. A barátom (22) nekem a mindenem, szeretem stb.

De valahol bennem van egy olyan gondolat, hogy nem létezik az "öröké" szó. Félek, ha megszülöm a kicsit, pár év múlva szét megyünk, és egyedül maradok a babával. Félek, hogy meg gondolom magam, és még sem ő az igazi? de semmiféleképpen nem akarom elvetetni a gyereket, mert sajnos volt már egy abortuszom 18 évesen.

Most viszont boldog vagyok, hogy megtarthatom.

19 évesen nem lennék túl fiatal (mire megjönne 20) ?



2012. dec. 19. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

gratulálok gyermekem...

A birkaság ékes példája...

2012. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálad súlyos gondok vannak...


Örökké tartó szerelem nincs. Ezt biztosra veheted. Hogy pali beijed-e az függ a párodtól. De a mai fiatalokból kiindulva 90%, hogy igen.


Ha megtartod a babát akkor ne egy boldog családi kép miatt tedd, hanem azért, mert fel tudod, vállalni picit. Tudsz neki enni adni, ruházni, törődni vele, tanulni vele. Csak te tudod mi vár a csöppségre. Férfire alapozni nem lehet. Bármikor bemondhatja az unalmast, akár 50 évesen is. Ő csak emeli kalapját és lelép. De neked akkor is helyt kell állnod az életben.


Nem az a gond, hogy túl fiatal vagy, hanem az ,hogy most szerelemmel tekintesz az egész helyzetre és nem gondolod át, mit vállalsz.


23/L

2012. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
vannak lányok akik 19 évesen már tudnak felelősség teljesen gondolkodni, sajnos te nem vagy az...kár a piciért
2012. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 ASOT ***** válasza:
100%

Azért van ez mert meggondolatlan voltál/voltatok.

És a leírtjaidból szerintem azon kívül h "dúl a love" ez még nem egy komoly elhatározott kapcsolat ez.

És ti sem vagytok készek egy családalapításra.

Igen ti fiatalok vagytok.


És ez most nem a szerelemről szól.


Persze, boldog vagy h gyermeked van és megtarthatod de ez nem egy "édibébi cukorfalat" mint mondjuk ha van egy keresztlányod akivel elvagy pár órát aztán utána annyi nincs gond vele.

Minden percben ott lesz. Persze megvannak a maga szépségai.

ÉS ezek szerint tuti meg is fogod tartani.


Én eléggé vészamadár vagyok most de nem látok szép jövőt...De hajrá.

2012. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Most már nem mindegy, hogy mennyire vagy fiatal? Ott a baba a pocakodban. Örülök, hogy - ezúttal - megtartod. Vigyázzatok rá, és egymásra!
2012. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ASOT ***** válasza:
2012. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha van, aki segít felnevelni, illetve, ha a párod is szeretné mindenképpen tartsd meg. Sokan 30 évesen se tudják feltalálni magukat egy kisbabával. Tehát: nem vagy túl fiatal...
2012. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

És de igen fiatalok vagytok!

de talán nem is a kor, de gondolkodással érettséggel, értelemmel nem vagytok még elegek egy gyerekhez.

Ügyesek voltatok nagyon!


Hogy fogják hívni??

2012. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 gabriell88 ***** válasza:

Nincs örök szerelem, de van szeretet és tisztelet ez alakul ki a szerelemből évekkel később.Ha mind a ketten tisztelitek és becsülitek a másik félt.Én hiszem azt, hogy meglehet valakivel öregedni.Kölcsönös szeretettel megbecsülésével.


Viszont fiatalnak tartalak egy babához.A párod mit szólt hozzá?Tud róla?

2012. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 gabriell88 ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Olvasd csak el az itteni válaszokat.


De mindenképp tudni kéne hogy ő mit reagált erre

2012. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!