Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert válasszuk mindig a konnyebb utat?

Figyelt kérdés

abba a szemelybe akibe beleszerettunk volt oka(most a tobb éves kapcsolatokra gondolok)volt valami ami megfogott benne es aztan csak eldobjuk, mint valami rongyot,mert állítolag kihult a kapcsolatunk,igen lehet ,de talan mi is az oka vagyunk.lehet túl ramasztunk,nem adtunk neki teret vagy mas aprósag...mert ezek azok.mindig meglehet valtozni!! Ha tenyleg igazan szeretjuk a masikat akkor meg szakitas utan is megtudjuk mutatni neki hogy mi vagyunk az az igazi lany akiben anno bele szeretet.Konnyebb mondani hogy nem szeretem , mikor a lelkunk mélyen még érzunk valamit iranta. Tessék tenni valamit érte, mert o a párotok és nektek kell fellenditeni ujra benne a szerelmet.a hibakat kijavitani es megoldani!

most pedig nem azokra gondoltam akiket megcsaltak, mert az én se tekintem szépnek


bocsi a hibákért


2012. dec. 20. 16:51
 1/3 Patrik24 ***** válasza:
Ne akarj másokat arra kényszeríteni,hogy benne maradjanak abban amiben már nem érzik jól magukat.
2012. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Innen el tudsz indulni: [link]
2012. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez mind igaz.

Én viszont úgy látom 22 évesen,hogy aki iránt teljesen elmúlt a szerelem és csupán a megszokás,a kényelem és a szeretet tart össze annak nincs értelme.

Mi is próbáltuk helyrehozni...6 évig voltunk együtt,ebből az utolsó 2 év erre ment el...és nem eldobtam mint valami rongyot,nagyon nehéz döntés volt...jó sok idő kellett mire eltudtam szánni magam. Ha idősebb lennék az nyilván egint más dolog,akkor valószínűleg nem jutottam volna erre a szintre.

Ennek ellenére a mai napig nagyon jó viszonyban vagyunk,nagyon szeretem és mindig ott leszek ha segítségre van szüksége...de jól döntöttem efelől nincs kétségem.

2012. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!