Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szereti az a barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szereti az a barátnőjét, akinek a lányról készült kép a telefonján a háttérkép?

Figyelt kérdés
Ez nagy szerelmet jelent?
2012. dec. 20. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem.

Nekem pl. egy festett tojás a háttérképem, pedig nagyon szerelmes vagyok a vőlegényembe :D

Neki mondjuk évek óta én vagyok a háttere.

2012. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy csak villogni akar vele, a látszat a fontos neki.
2012. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én nagyon szerettem a volt barátnőmet, mégis egy ejtőernyős férfi volt a hátterem sokáig :DD (akit ráadásul ismerek is, mivel én is ejtőernyőzöm, de az a kép kva jó lett, mivel én csináltam).


szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz.

2012. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem Taylor Swift a hátterem mert a legjobb énekesnő a világon és imádom a zenéit. Nem vagyok szerelmes belé, szóval nem feltétlen jelentheti azt, hogy az illető a barátnője.


20/F

2012. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De tuti hogy a barátnője.

Csak érdekelne hogy mennyire lehet komoly :D

Facebookjuk is tele van közös képpel...

2012. dec. 20. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor 99%, hogy szerelmesek. De miért érdekel ez téged? :D
2012. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd, neked tök mindegy, kapcsolatban van, innentől kezdve ha normális lennél, tabuként kezelnéd...Egy csomó időt és energiát megspórolnál magadnak.
2012. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit. Én őrülten szerelmes voltam az exembe annak idején, de (szándékosan) mutattam a világ felé, hogy ő állna életem középpontjában. Fb-on nem raktam ki, hogy kapcsolatban, nem közös képet állítottam be profilképnek, a telefonomon meg egy sima gyári képernyővédő alkalmazás volt a hátterem...
2012. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy srácot akinek a barátnője a háttérképe, mégis naponta bepróbálkozik.
2012. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jah csak kérdeztem hogy mi a statisztika :D
2012. dec. 20. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!