Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összejöhetne? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejöhetne? (többi lent)

Figyelt kérdés
18/f vagyok, egyik jó haveromank van 1 szép húga aki 14. meg fogom kérdezni tőle hogy megpróbálunk-e összejönni (nem így szó szerint :D ). szerintetek se túl sok az a 4 év korkülönbség ugye? (megjegyzem pont ugyanez a haverom ugyanígy volt a mostani barátnőjével, csak azóta már 18, illetve 24 évesek. ??

2012. dec. 20. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
14 éves még kislány hozzád-felejtős.Várd meg míg 17 éves lesz, ha annyira kell, akkor tudsz várni:D Ha nem akkor keress mást:)
2012. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Tesó kódex egyik legfontosabb szabálya, hogy tesó húgával nem kezdünk.
2012. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem az én tesóm... nekem csak haverom és ő neki a tesója
2012. dec. 20. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Tesó = haver itt..

annyi egyébként, hogy csak akkor "illik" összejönni vele ilyen helyzetben, ha a barátod is beleegyezik. de ezek a kapcsolatok mindig kényesebbek..

2012. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy felőle rendben :) de amúgy én úgy érzem nem nagy ez a korkülönbség. mondom ő is 18 volt, a bnője 14. azóta eltelt 4 év még mindig együtt vannak :) meg a mai korkülönbségek... még 14 voltam, egyik oszi társamnak 22 éves pasija volt, stb.... a mostani oszi társak közül meg 10 év korkülönbség, meg 20 év korkülönbség a párjuk között....
2012. dec. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!