Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha egy párkapcsolatban a nő többet eszik mint a férfi?

Figyelt kérdés
És a férfi keres több pénzt a házba.

2012. dec. 21. 08:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
milyen fa..ság ez ilyesmin nem igondolkozok
2012. dec. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Patrik24 ***** válasza:
Igen zavarna, de csak azért mert akkor valószínűleg kövér is. Bár akkor nem lennék vele kapcsolatban sem:DD
2012. dec. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van egy olyan párkapcsolatban, ahol az egyik fél ilyenen gondolkodik....
2012. dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De ha keservesen keresi meg a pénzt a férfi a nő meg könnyedén elfogyassza?
2012. dec. 21. 08:36
 5/19 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna ha csak nem kaviárt és mindenféle luxus ételt vesz az én pénzembôl amit ô eszik meg . De amugy ez hülyeség mert én akkorse dobnám és aki ilyen okból dobja a barátnôjét annak nem való kapcsolat..,
2012. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha egyszer éhes. De ha ennyire zavar, mondd meg neki es ne csodálkozz, ha elhagy.
2012. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Magyarország, 2012 (lassan 2013).. ha zavar köss vele házassági szerződést, melyben limitálod az általa elfogyasztott élelem mennyiségét, kg-ban vagy Ft-ban. Esetleg vegyél neki gyomorszűkítőt. Vagy egyszerűen dobd ki, és akkor megszűnik a gondod.
2012. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is többet eszek, mint a férjem, mert ő hízékonyabb, én meg nem bírok hízni. Nem zavarja. Meg is szokta jegyezni, hogy nem hízom. A gyerekek is ilyenek, egyik fényevő és tömzsi, másik meg vékony és állandóan zabál.
2012. dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

> De ha keservesen keresi meg a pénzt a férfi

> a nő meg könnyedén elfogyassza?

Ööö... Pontosan hány forintnyi kaját zabál fel az a nő egy hónap alatt?

Mert én meglehetősen sokat fogyasztok (18F), de "csak" kb. 40-50ezer forintot költünk élelmiszerre egy hónapban úgy, hogy van rajtam kívül még két, szintén nem kisfogyasztású ember a háztartásban...

2012. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha nem dagi nem hízik el akkor nem zavar.
2012. dec. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!