Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, csak úgy kérdezném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, csak úgy kérdezném nektek milyen az ideál? (belső, külső)

Figyelt kérdés
LÉGYSZI NORMÁLIS VÁLASZOKAT!

2012. dec. 21. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen deszka, ne legyen dagadt, legyen szép arca és ne legyen hülye.
2012. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. dec. 21. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Belső: erkölcsös, elvek szerint él, nem adja be a derekát, az Igazira vár, becsületes, jószívű, empatikus, okos, intelligens, tájékozott, célorientált, nem iszik/cigizik/bulizik stb.


Külső: karcsú, kis mell, aranyos/cuki/kedves arc, haj/szem szín igazából mindegy, ne legyen magasabb nálam (171cm), stílusos, nőies öltözködés (mint én fiúban).


Nagyjából ennyi. Élőben még sose találkoztam az ideállal.

2012. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekem az arca a lényeg,hogy az tetszen. Legyen olyan jó dívás, úrikhurvás arca, azt szeretem, meg a cicás fejű nőkért is nagyon odáig vagyok. Szóval legyen szép arca.

Testalkatra hogy aktuálisan épp milyen, az nálam annyira nem számít, mert befolyásolható. Ha kis törékeny, akkor fel lehet hízlalni, ha kövér állat, akkor el lehet fogyasztani, ha löttyedt csofinger, akkor meg lehet eddzeni , szóval a lényeg,hogy szép arca legyen, nálam csa k az az elvárás, meg hosszú haja is persze.

Kicsi alacsony lányok éppúgy nyerők nálam mint a hozzám egymagasságú nők is. Ez sem döntő. Kismellűeket is nagyon szeretem, a tőgyösöket is kifejezetten bírom. A mell nélkülieket nem szeretem, és a szilkon mellűeket sem!

Belül pedig legyen inkább komoly, félvidám, félbús, legyen ne túl hülye. Legyen olyan gondolkodása mint nekem, az fasza.

2012. dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem külső:

Barna haj,kék szem,szép arc(persze mindenkinek más a szép arc)

Mostanában egyre többször egy lányon a lábát nézem meg,szinte 1-2.ra nem tudom miért,de ha már a lába bejön nagyot kell csalódjak a többi részébe hogy aztmondja legalább nem egy elmegy kategória.Alakra legyen vékony,ne legyen kicsi,de túl nagy se a melle,alakjához megfelelő legyen:D

Belső: legyen legalább 1 hibája,mert ha nem akkor megőrülnék mellette,legyen aranyos kedves,nyitott-mondjuk a barátaim felé,vagy testvér stb. tudjunk hülyéskedni is,szerintem az nagyon fontos.:D Már egyre jobban kezdem érezni hogy én már megtaláltam az ideálomat..:D kb. ez lenne:) ja és ne legyen magasabb nálam azért..én 183 cm vagyok:d 16F

2012. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 22. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:
És neked, Kérdező?
2012. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem igy nincs külsőre különösebb ideál, csak legyen helyes magához képest, belülről: megtudjon nevettetni, ne legyen bunkó
2012. dec. 23. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!