Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a gond h már 17 vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicker00 kérdése:

Az a gond h már 17 vagyok (fiu) de még mindig nem volt bnőm (komoj kapcsolat), szval semmi olyan, még egy csóksem. Nem tudok csak ugy oda menni egy lányhoz és beszélni vele, mert szégyenlős vagyok. Valaki valami tanács? Hogyan legyek bátrab v akármi?

Figyelt kérdés
Sztem nem vagyok csunya fiu, 1 éve kick boxolok kezdek sportos alkat lenni 1 méter 88 cm- magaságom, nem az a kiss vékony fajta vagyok, de akk sem látnám h a csajok anyita érdeklődnének irántam mint némeik ismerősem iránt.

2012. dec. 22. 01:39
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jó erősen vágd fejbe magad egy nyelvtan könyvvel.
2012. dec. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
komoly gondjaid vannak, ha a komoly szót komojnak írod. s a bátrabbat 1 b-vel.
2012. dec. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocs mindenkinek, de az a helyzet h nem Magyarországon lakom és születtem, és nem tanitotak a sulimban magyar nyelvet... Tehát örülök h legaláb tudok irni/olvasni.
2012. dec. 22. 01:45
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

én is fontosabbnak tartanám h előbb inkább a hejesírás területén képezd magad. most hogy fog kinézni, ha a lánnyal közösen kitöltötök valami kérdőívet és csupa hejesírási hibával írogatod be oda a dolgokat? tuti nem fogsz nőni a szemében és nem fog ezért felnézni rád.

amúgy nem gond, nem vagy elkésve, még változhat ez, mármint a hejesírásod is, és a lányokhoz való viszonyod is.

2012. dec. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Úgy bírom, mikor valaki helyesírását lehurrogják, az illető rögtön "külföldi" lesz, aki azért érti a magyart is! :D :D


17 évesen nem késtél le semmiről, az én pasim annak idején 22 évesen volt először nővel, az első csók is akkor csattant el.. ma meg már 3 gyerekes apuka, és semmiről sem maradt le :)

2012. dec. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. brian tracy phoenix szeminárium

2. PUA könyvek

3. testépítés


4. siker

2012. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ßđkan válasza:

3 válaszoló, Te ne szóljál meg mást,mert Te a helyesírást így írtad :hejesirás!!!

Bírom az ilyen, fő oktatókat!!

2012. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó ott a pont!! x"DD kérdező írj privit ha még mindíg érdekell!!
2013. jan. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Itt most ez az oldal nem arrol szol hogy masnak a helyesirasat kioktassuk hanem arrol hogy ha kerdeznek valamit akkor valaszoljunk ra. Amugy szerintem jarj sokat bulizni szemezzel a lanyokkal es ha viszonozza valamelyik akkor menjel oda hozza mutatkoz be neki, ha diszkoba vagy akkor kerdezd meg hogy esetleg inna-e valamit, ismerkedjél. Rögtön nem kell a témára térni hogz járni akarsz vele. A legnagyobb dolog az hogyha sikerült megismerkedjél egy lánnyal akkor ne nyomulj rá, csak türelmesen szép lassan kell hozzá közeledni, mert a lányok sem a nyomulós és sem a nyálas pasikat nem szeretik. Remélem tudtam egy kicsit segiteni. Sok sikert
2013. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!