Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-35+ pasik, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35+ pasik, mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Szóval, mit szólnátok, ha egy fiatalabb lány pl. 20 éves (akit sokszor megnéztek, mert csinos) elétek állna azzal, hogy nagyon bejöttök neki és, ha nem is akartok tőle komolyabb dolgot, lefeküdnétek vele, ha belemenne a csaj, tudván, hogy tartós kapcsolat nem lenne? Vagy belemennétek egy komolyabb kapcsolatba,tekintve a korkülönbséget? Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok! Csajok! Van/Volt olyan pasitok akik 15-20 évvel idősebb (volt)nálatok? Hogy jöttetek össze? Mi letta vége? :)
2012. dec. 22. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a f@sz feláll az ész megáll. Mondják felénk. Vagyis IGEN! Még naná!
2012. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát jóóóó hogy!!! Ha jól néz ki és ápolt, minden további nélkül belemennék. (F34)
2012. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt 10 évvel fiatalabb barátnőm. De azért hosszú távra ne tervezz! Nem működik sokáig. 10 év felet már nagyon necces a dolog. Persze egy éjszakára minden hapi belemegy.
2012. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erősen függ az előttem álló lánytól is, hogy mit tennék. 33/F
2012. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt anno ilyen korkülönbséges kapcsolatom, de csak a szexről szólt.
2012. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cyan te nem nő vagy véletlen?
2012. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez csupáncsak attól függ, hogy milyen lány áll elém. Akár egy hosszútávú kapcsolat is belefér, természetesen csak megfelelő lánnyal.
2012. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy működik, hogy most eldöntöm, ez egy komoly kapcsolat lesz. Ha azonnal mehet a szex, akkor azonnal igent mondanék. Aztán majd kialakul, hogy mi lesz belőle.
2012. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem jó tapasztalataim vannak az ilyen kapcsolatokkal. Általában férfi részről nem veszik komolyan a lány közeledését, (ami néha indokolt, mert csak a pénz kell) és nem tudják elfogadni a fiatalsággal általában együtt járó energiatöbbletet. Mindketten frusztráltak lesznek, mert a csaj többre vágyik, a férfi meg kevesebbre.

Mindenképpen tisztázni kell a szándékokat, hogy ne legyen sírás rívás és lelki törgelés a vége egyik félnek sem.

(Én jobban sírtam , mint a lány)

2012. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!