Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbségnek számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbségnek számít?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és a napokban megismertem egy 15 éves lányt. Én szeptember 20-án töltöttem be a 19-et, ő március március 7-én fogja a 16-ot. Nagyon szép, kedves, aranyos, szexi lány és tök jókat tudok vele elbeszélgetni is. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi a vélemény erről? Soknak számít ez az embereknek? Megnéznek ezért engem az emberek? Csak véleményre vagyok kíváncsi, semmi másra. Nem fogok ez alapján változtatni az egészen, mindössze arra vagyok kíváncsi, ki mit gondol erről a kérdésről. Előre köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 22. 15:46
 1/2 okoska31 ***** válasza:

nem azért sok, mert megnéznének, hanem azért sok, mert sok ebben a korban.

2 év múlva már nem lesz az.


persze lehet a sok is szubjektív, de azt már neked kell eldöntened, hogy mit tennél vagy nem a kiscsajjal. (bocs, de még az...)

2012. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Igen tényleg szubjektív, hiszen én is így gondolnám elsőre, csak hát a csaj nem is olyan kis csaj, elég felnőttes gondolkodása van.
2012. dec. 22. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!