Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elöször van barátnőm 3....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elöször van barátnőm 3. randial már ott tartottunk hogy láttam rajta hogy azt várja hogy csokoljam meg de én nem mertem mit tegyei?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 15:55
 1/6 okoska31 ***** válasza:
csókold meg.
2012. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha az olyan egyszerű lenne
2012. dec. 22. 15:58
 3/6 okoska31 ***** válasza:

nem nehéz. ültök egymással szemben, vagy mellett, vagy álltok, tök mindegy - és elkezded közelíteni hozzá a szádat (szájához).

ha nem húzza el a fejét, nyertél.


nem bonyolult....


ok, emlékszem, nekem is nehezemre esett megcsókolni egy lányt anno, akibe nagyon szerelmes voltam, de nem volt a barátnőm akkor....

2012. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz malyd megprobálkozok vele
2012. dec. 22. 16:05
 5/6 okoska31 ***** válasza:
majd. próbálkozok. amit Te írtál, attól feláll a szőr a hátamon...
2012. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez van
2012. dec. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!