Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szerettek jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szerettek jobban, ha a lány mondja ki először a szeretlek szót vagy ti?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ezt akkor kell kimondani ha megvan az az érzés...
2012. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor mondom ki, ha tényleg úgy érzem, és nem érdekel hogy előtte kimondták-e.

23/F

2012. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ennek nincs jelentősége. Ha én is szeretem, akkor a szívem repes az örömtől, és rávágom, hogy én is szeretlek, ha meg nem szeretem, akkor nem viszonzom, és megbeszélem vele, hogy nem vagyok belé szerelmes.

Ha nem bírok várni,akkor kimondom, de nem is érdemes mindig várni, mert, ha szeretsz valakit és ő is téged, akkor nincs semmi baj. Ha meg nem szeret, akkor meg megy a levesbe, amiért meg nem kár.

2012. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!