Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aludhat nálam a párom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aludhat nálam a párom, ha szobát bérlek Budapesten? Vagy több pénzt kérne a tulaj? 24F

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy egyeztetek meg a tulajjal... fogadhatsz-e éjszakára látogatót?
2012. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dorky ***** válasza:
Kicsit dejavue a kérdés....most volt ugyan ez!
2012. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ha a tulaj megengedi. Ha több napra bérelsz szobát de csak ha a párod egy éjszakát lenne ott nem hiszem hogy kérne többet. De ha te állandóan ott élnél vagy hosszabb távra akarsz ott lenni, de csak ha a párod alkalmanként megy oda lehet belemegy abba hogy időnként beengedhesd, de ha ő is ott akarna élni akkor lehet többet kérne érte.

Mindenképp beszéld meg vele hogy mi a terved ne utólag vagy aznap derüljön ki, mert így tudsz alkudozni és ő is jó szemmel nézné ezt szerintem, meg lehet akkor megtudtok úgy egyezni hogy mindenkinek jó legyen.

2012. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Felakarok költözni BP-re mert reménykedem abban, hogy ott találok munkát! Albik drágák egyedül nem tudnám fizetni ezért gondoltam arra, hogy szobát bérelnék hosszú távra ami 35-40 ezer mindennel együtt. És, ha volna párom aki járna fel hozzám néha. Heti 1x 2x ott aludna nálam! Tehát nem fürdene ott. Jó a wc meg a villanyt használná azért valamelyest! Ezt engedné-e a tulaj vagy akik a szoba társaim?
2012. dec. 23. 12:35
 5/12 anonim ***** válasza:
ha fiatalokkal bérelsz szobát, akkor ez nem gond.. én úgy költöztem oda a páromhoz, hogy a tulaj nem is tudott róla. nem volt gond.
2012. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem akarnám, hogy oda költözzön hozzám! Meg hát az akkor gondolom dupla pénz volna!
2012. dec. 23. 12:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha a tulaj ebből gondot csinál, akkor onnan el kell költözni.

Különben ennyiért nem valószínű, hogy találsz szobát sem, Pesten irgalmatlan drágák az albérletek. 30+rezsinél kezdődik egy szoba is.

2012. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy ezért kérjen/kérhessen pénzt. Max. akkor ha véglegesen ő is odaköltözik melléd.


SEMMI köze a magánéletedhez. Én is bérlek lakást, sose szólt bele ilyenekbe a tulaj.. joga sincs hozzá...

2012. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
SZOBA NEM LAKÁS!!!!
2012. dec. 23. 16:12
 10/12 anonim ***** válasza:
nem is azt mondtam, hogy költözzön oda, de a szobatársaidnak sincs köze a magánéletedhez addig, amíg nem teregetitek ki..
2012. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!