Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy azért tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy azért tetszik mert hasonlítunk egymásra? :O

Figyelt kérdés
Tetszik nekem valaki, és azt vettem észre hogy egyforma a szemünk. Mármint színre meg formára. Az egyik közös képen teljesen úgy néz mint én :O Ez nem fura?
2012. dec. 23. 23:52
 1/8 panini ***** válasza:
A-a. Ez nem fura.Olvastam erről egy cikket. A hasonló szem-ill. hajszínű, ellenkező nemű személyek hamarabb kezdenek el szimpatizálni egymással.
2012. dec. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nagyon fura...És ez csak most tudatosult bennem :O
2012. dec. 24. 00:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet rokonod...Ha valaki csaj rám hasonlítana,ritka ronda banya lenne.
2012. dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pl azért szerettem bele a páromba mert személyiségre olyan mint én. Bár kinézetre nem hallottam hogy ha hasonlóak egymásba szeretnek. De ha neked ez tetszik akkor ne legyen akadály.

Bár engem zavarna ha valaki azt mondaná "mintha a testvéred lenne"

2012. dec. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pendulum92 ***** válasza:
Nekünk már azt is mondták, hogy olyan mint ha tesók lennénk :D Ugyanaz a szem szín, haj szín, tulajdonságokban is sok a hasonlóság. De nem vagyunk rokonok tuti :D
2012. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:'D Most mindenben megfogsz allni ha tetszik egy fiu?? :') Nem nem fura.! Tetszik es kesz;)
2012. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én olyat olvastam, hogy van direkt olyan párkereső cég, ami a nő/férfi hasonmását keresi, pont azért mert nagyobb eséllyel szimpatizálnak egymással. Nem tudok most linket adni, de ha valaki megtalálja annak én is örülnék. :)
2012. dec. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben lehet igazság, nekem is feltűnt már. most nekem is olyan tetszik aki eléggé hasonlít rám: egyforma hajszín, egyformán ronda orrunk van, csak neki a kék a szeme nekem meg zöld =D
2012. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!