Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy újra a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy újra a régi én legyek? Talán jobb lenne véget vetni a sok fájdalomnak?

Figyelt kérdés
itt vagyok 21 éves fiatal lány de tele szomorúsággal.keresem a "nagy szerelmet" de valahogy mindig elkerül!ha megismerkedek valakivel,csak fájdalmat okoz és kihasznál.nincs semmi életkedvem már!!!!
2008. máj. 29. 12:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

miért nem kapok válaszokat???

elszomorít

2008. máj. 29. 13:09
 2/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne keresdd!!!! Ne görcsölj ezen, majd megtalál ha akar. Tényleg csak jóindulatból mondom, soha nagyobb gondod ne legyen az életedben. Örülj, hogy egészséges vagy, és a köv. fiúnál jól nyisdd ki a szemet, hogy nem e csak kihasználni akar.
2008. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
és miért szar az élet???????????????????????????????????
2008. máj. 29. 13:19
 4/16 anonim válasza:
Vedd észre az élet apró örömeit! Mint ahogy írtad, fiatal vagy még, ráérsz, ne keresd a szerelmet, jön az majd ha itt az ideje. Ha megismerkedsz valakivel, ne a nagy szerelmet várd tőle rögtön, és persze ne add oda neki magad elsőre, előbb ismerd ki, és akkor kisebb az esélye, hogy csalódsz!
2008. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

épp ez az.nem adom magam könnyen.sőt...

és mégis???

2008. máj. 29. 13:20
 6/16 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok. Már mért lenne szar. Szar azoknak, akik a földrengés súlytotta területeken élnek, ahol több 10ezer társuk halt meg..

Itt az én példám: 25 vagyok, barátom 28, de anyagilag a 0 alatt vagyunk, szülőknél élünk, gürizünk (szellemi munkát mindketten), mégse tudunk egyről a kettöre jutni. Babát szeretnék, de ez csak álom, amíg nem lesz jobb a helyzet. Nem keseredek el, optimistán állok a jövőhöz, és örölök az élet apró örömeinek! Tedd te is ezt!

2008. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
teljesen igazad van,és nagyon sajnálom a jelenlegi helyzetedet.kívánom hogy jobbra forduljanak a dolgaid olyannyira hogy még a baba is össze jöjjön
2008. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van,és nagyon sajnálom a jelenlegi helyzetedet.kívánom hogy jobbra forduljanak a dolgaid olyannyira hogy még a baba is össze jöjjön
2008. máj. 29. 13:31
 9/16 A kérdező kommentje:
én voltam az is csak 2 nevem van
2008. máj. 29. 13:32
 10/16 anonim válasza:
Köszönöm, én is szorítok neked, hogy megtaláljon a szerelem! :)
2008. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!