Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes egy olyan lányra hajtani akinek van barátja?

Figyelt kérdés
Mostanában írogatok egy lánnyal aki jövőre az én városomba fog költözni. Csak neten írogatunk,de nagyon jól eltudok vele beszélgetni és még nagyon szép is. Szerintetek érdemes rá hajtani vagy reménytelen?
2012. dec. 25. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az idő eldönti.
2012. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

csak tartsd fennt magad mint szabad préda :D


A többit majd Ő eldönti, ill majd eldől ha odaköltözik.

De én tuti nem járnék olyan lánnyal aki miattam csalt meg valakit, mert akkor ugyanúgy megfog engem is

2012. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát.....kemény dió!

Nekem azért nem kéne ilyen lány,mert ha pasiját megcsalná,vagy miattad elhagyná,akkor jönne egy helyesebb pasi mint te,(mindenkinél van jobb,szebb)aztán már nyomát se látnád,elillanna mint a köd!

2012. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csalja meg. Nem írunk semmi olyat amit nem szabadna.
2012. dec. 25. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hogy érted,hogy ráhajtani?

El akarod gázolni?

2012. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk
2012. dec. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!