Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire van köze a médiához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van köze a médiához ahhoz szerintetek, hogy ma nem szeretik a duci pasikat, csajokat?

Figyelt kérdés
Szerintem a média irányít minket és az van sulykolva tudat alatt is, (modellek stb. által), hogy a vékonyak a szexisek ,jók stb. és ez nagyon befolyásolja gondolkodásunkat, hogy csak a vékonyak a jók.
2012. dec. 26. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Igen jó felfogásod van,teljesen igaz,bár nekem nincs bajom a duci csajokkal:)
2012. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Én médiától függetlenül sem szeretem őket.
2012. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Elég sok.
2012. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tehát, ha pl. média mindenhol elkezdené nyomni, hogy milyen szexi ez a duci lány meg duci modellek lennének csak stb, akkor pár év és egyre inkább a duci nők lennének a kelendőbbek. Csak hát a vékony alkat elérése nehezebb, így sokkal több pénz kell hozzá (diéták, konditerem, zsírleszívás stb)
2012. dec. 26. 13:07
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Engem azért vonzanak jobban a vékony csajok,mert a legtöbb tesz azért hogy vékony legyen.Sok duci viszont lusta sportolni,nem fűlik a foga diétázni,aztán sír hogy nem ő kell a jópasinak...

16/F

2012. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ez tényleg így van, de azért van ellenpélda is. Ha például belenézel a Big Bang Theory-ba, ott Penny egyáltalán nem vékony, van melle, feneke, stb. Az már más kérdés, hogy láthatóan "jól karban tartja magát", mert nincs hasa, nem plöttyedt, az meg bárkitől elvárható. Az meg nem a média hibája, ha valaki nem ad magára.


Én sem vagyok modellalkat, de soha nem volt gondolom a srácokkal.:) Szóval azért szerintem nincs annyira "átmosva" az emberek agya... Csak ezt sokan szeretnék elhinni, mert ezáltal hibáztathatják a médiát a saját lustaságuk helyett.:)

2012. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

A vékony alakhoz sok pénz kell? A futás ingyen van,ha nem eszel összevissza még spórolhatsz is..

Kifogást találni könnyű.

2012. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: Most visszaolvastam a válaszom, és úgy tűnik, hogy Pennyt ledagizom, pedig nem az, nagyon csinos csaj. Csak arra az esetre, ha valaki utánanéz...:)
2012. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. Néhány századdal ezelőtt azt nyomták, hogy a duci a menő, mert akkor az jelentette a jólétet. Aki kint dolgozott a földeken napszámba, nem volt duci. Az volt duci, aki megtehette, hogy egész nap ül és zabál. Most pedig az jelzi az anyagi jólétet, hogy ha valaki izmos és vékony, mert annak van pénze sportolni, és egészséges kajákra is.
2012. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A duci régen is max a jólétet jelentette, nem a vonzódás tárgyát (nem ezer évekre kell gondolni, csak párszáz év). Szerintem 500 éve is inkább a jóseggű, jómellű csajokat halászták:D
2012. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!