Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illik hozzám, egy kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik hozzám, egy kedves, átlagos lány?

Figyelt kérdés

Ugy átlagos, hogy nem valószínű h benne lenne különböző perverzebb dolgokban szex terén.

Én bármire vevő vagyok, de ő szerintem mèg az oralban sem lenne benne.

Kedves mosolygós lány, sokat olvas is. Szerintetek nem hozzam való?



2012. dec. 27. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ez úgy van a lányoknál, hogy akiből egyeltalán nem néznéd ki hogy perverz, általában az a legperverzebb.:)
2012. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hamu alatt lapul a tűz...:D
2012. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alamuszi nyuszi nagyot ugrik... :)
2012. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kellene tudni, nem számodra ismeretlen (sokszor troll) embereknek a gyakoriról...
2012. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs benne tapasztalatom, de olvastam, hogy a házas emberek azért mennek félre egy lányhoz, mert otthon nem kapják meg azt, amit szeretnének az ágyban.

Hogy ebben mi az igaz, nem tudom, de megérne egy misét.

Gondolkozz ezen.

Ki lesz a hibás, ha ez bekövetkezik? Te, aki félrelép, vagy a párod, aki nem nyújtja neked azt amit elvárnál tőle?

Szerintem Te, mert tudatában voltál a lány személyiségével, még is összekötötted a sorsotokat ennek ellenére. Később pedig elvárod, hogy olyan dolgokat tegyen meg neked, ami Tőle teljesen távol áll.

Így döntsd el, hogy össze illetek e.

2012. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm kerek perec kijelentette az elején, hogy ő bizony nem orálozik soha. Tudta, hogy én szeretném, de mondtam neki, hogy ha nem hát nem, én szeretem őt annyira, hogy kibírjam az orál nélkül.

Soha nem is eröltettem vagy kértem a dolgot.


Most már ott tartunk, hogy nagyon megkedvelte és elég profin is csinálja. Van, hogy társaságban is belesúgja a fülembe, hogy "le akarlak sz*pni". Ő maga kapott kedvet hozzá, és nagyon meg is szerette. :)

2012. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!