Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha az önbizalomhiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az önbizalomhiányom miatt képtelen vagyok egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Állítólag szép vagyok és sok embernek tetszem, de én ezt valamiért nem tudom elhinni, mert gyerekkoromban csúnya és duci voltam, még mindig annak látom magam. Ha esetleg valakivel eljutok a találkozásig, akkor mindig kisebbségi komplexusom van mellette, hogy "hú, de jó pasi, sokkal jobbat kaphatna nálam". Ezzel mindig elrontom, pedig próbálom legyőzni ezt az érzést, de nem megy.
2012. dec. 28. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Korod?
2012. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok, 17 éves.
2012. dec. 28. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Kevésbé jó pasikat is észre kell venni, s a probléma meg lesz oldva. Képed nincs? Mondanék véleményt.
2012. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Észreveszem én a kevésbé jó pasikat, de még előttük is előjön ez a megfelelési kényszerem.
2012. dec. 28. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor olyan kell melléd, aki ezt a helyzetet is jól tudja kezelni és lelket önt beléd.
2012. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az elozo valaszolonak, probalj meg kevesbe helyes sracokat valasztani! Persze ezzel meg az a gond lehet, hogy ok mar nem fognak bejonni Neked...


Sajnos en is igy vagyok ezzel, en sem tartom magam tul helyesnek, de az elvarasaim magamhoz kepest szerintem magasak. (Olyan lanyok szoktak bejonni, akik velemenyem szerint jobb nok, mint en pasi! :( )


24/f

2013. febr. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!