Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el szüleimnek, hogy van barátom, de nem oylan fiú akire büszkék lesznek?

Figyelt kérdés
a srác full laza, nagyon szegény
2012. dec. 29. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Mit jelent, hogy full laza? Amúgy meg, hogy szegény azzal mi a gond? Attól még lehet értelmes és normális srác. Szerintem legyél őszinte!
2012. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 isshosenkin ***** válasza:
100%

az a lényeg, hogy ne verjen át téged...a szüleid biztos jót akarnak neked....


ha bizonytalan vagy abban, hogy a srác nem csak kihasználni akar, és jelentesz neki vmit, akkor be se mutasd, hane dobd...


ha nem így van, akkor mutasd be nekik...

2012. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Apád szíjat hasít a hátadból ha megtudja! Egyébként meg majd rájössz, hogy nem olyan jó ő neked. De mivel nem ismerem, ki tudja lehet rendes srác stb.
2012. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
full laza: körülbelül leszar mindent, azt csinál amit ő akar
2012. dec. 29. 18:37
 5/16 Jedwardlove ***** válasza:
Hány éves vagy? AZ is lehet,hogy nem fog sokáig tartani ez a kapcsolat,és ha én lennék a szülei
2012. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én 20, ő 21
2012. dec. 29. 18:40
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

"full laza: körülbelül leszar mindent, azt csinál amit ő akar"


Jaj, az nagyon jó, telitalálat. Az ilyen önérzetes világmegváltók rendszerint semmire se viszik, nem tanulnak, nem dolgoznak, mert ők "nem állnak be a sorba" aztán habzó szájjal acsarkodnak negyvenévesen, hogy a rendszer hibája miatt élnek prolisorban nyomorogva, miközben a "henye gazdagok" dőzsölnek. Csak mondom kislány, hogy mellette igencsak ótvaros sors várna rád, ami azzal tetőzne, hogy felcsinál, elvenni nem lesz hajlando, mert megintcsak szarik a konvenciókra, majd lelép, de normális munkája nem lévén, egy büdös forint gyerektartást nem kapsz majd. Szuper, megfogtad az isten lábát..

2012. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szóval egy céltalan, utolsó csöves tróger, good choice :DD
2012. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tipikus utca királya. Addig menekülj tőle míg tudsz kis anyám.
2012. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazatok van, de szeretem és most csak ő az életem.
2012. dec. 29. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!