Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legfurább mondat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfurább mondat amivel a barátotok/barátnötök szakitott veletek?

Figyelt kérdés
Vagy ha ti is mondtatok olyat ami nem igaz...ilyen "jobbat érdemelsz nálam" stb stilus ?
2009. aug. 25. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"A haverjaim azt mondták..."

Ez volt a legszánalmasabb.

2009. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"jobbat érdemelsz nálam, úgy vettem észre,hogy nem igazán szeretsz, de én életem végéig szeretni foglak. Maradjunk csak barátok" hülyeséget tettem akkor, picit a saját érdekeimet is néznem kellett volna, a csaj meg semmi olyasmit nem mondott hogy ő szeret, vagy ilyesmi, én így éreztem jónak :( most már csak mosolygok az egészen, de akkor nagyon rossz volt (17/f)
2009. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Leköltöztünk falura és az ottani első fiúm mondta:

-Milyen lány vagy te még malacot vágni se tudsz!Anya azt mondotta(!),hogy nem vagy elég jó nekem.Te csak egy pesti Liba vagy.

Annyit röhögtem...:D:D:D

21/L

2009. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
vannak igazi tanyasi tirpákok... :D
2009. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem nem mondta ki, de ugyanez volt. Anyuci (aki egyébként tojik rá) meg haverok... Ez szánalmas...
2009. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"nem bírom, hogy hetente egyszer találkozunk... ez nekem túl SOK!" (ezen szakadtam a röhögésen xD... eléggé szánalmas volt az a barátnőm)
2009. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
nekem ez volt: "Én a volt csajomat szeretem, de te azért nagyon aranyos vagy, holnap órán ülsz mellém?"
2009. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő: Tegnap délután felmentem az egyik haveromhoz másodikos könyvekért! ... ... :) és nem az lett belőle!

Erre én: Legalább elhoztad a könyveket? :)

2009. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt sok szakítós sztorit és mondatot találsz: [link]


Haley

2009. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!