Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az menyire gáz/nem gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az menyire gáz/nem gáz ha valakinek 19 évesen nem volt még kacsolata? Lányok ez nálatok kizáró ok lenne egy kapcsolatnál?

Figyelt kérdés
19 vagyok , nem volt még kapcsolatom csak kalandjaim , tehát bulikon szedtem össze csajokat . Habár hozzáteszem nem vagyok egy nagy bulizós alkat és sajnos lányok terén a múltban elég válogatós voltam ezért eldobtam egy csomó lehetőséget magamtól , a kérdés adott nem ciki ez ?

2012. dec. 31. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
ha bejön a srác, akkor nem érdekel:)
2012. dec. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Mindenkinek van múltja. Amikor képes vagy összeszedni magadat, és nem csak arra gondolni hogy az az egy szeplő nem kéne és akkor jó nő lenne, akkor képes leszel egy kapcsolatra is. A kérdés az hogy te hogy érzed magad attól ahogyan "éltél" eddig. Ha képes vagy kevésbé válogatós lenni (és itt nem az igényeid lemondásáról van szó) akkor lesz kapcsolatod. Akár komoly is. :)
2012. dec. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , jöhetnek még kiváncsi vagyok más véleményére is :D
2012. dec. 31. 01:27
 4/5 anonim ***** válasza:
19 evesen ismerkedtem meg en is a volt parommal ...addig szinten csak bulikban ismerkedtem, meg futo probalkozasaim voltak...az meg nem baj h valogatos vagy... csak valogass es ne hagyd h megbantsanak teged
2013. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 22 éves koromban jöttem össze azzal a lánnyal, akivel már 1,5 éve együtt vagyok. Előtte nekem is csak futó kapcsolatok voltak. Nincs ebben az égvilágon semmi, a lányt abszolút nem érdekli ez, ha bejössz neki, sőt, talán még örül is neki, hogy ő az első komoly dolog az életedben. Egyébként minél később köteleződsz el, annál jobb, mert legalább sok csajjal kipróbálod a dolgokat :D Öreg korodban lesz mit mesélni.
2013. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!