Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy honapig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy honapig nem tudunk semmit arrol akit nagyon szerettunk, valami oknal fogva, akkor azt elfelejtjuk vagy inkabb hianyerzetet hozunk ki belole? De lehet az az illeto mar csak barati szeretetet erez de azok elott fulig szerelmes volt.

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon szeretünk vkit, akkor teljesen mindegy h 1 hónapig v évig azt sem tudjuk él-e még!! Soha nem felejtjük el.( teljesen mindegy h az a bizonyos vki mit érez irántunk)
2009. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy hónap édes kevés sztem a felejtéshez, én 1 hónap után szoktam felfogni h ez már visszafordíthatatlan, és csak utána jön a többi, és az előttem szóló is jól írta.
2009. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi de rosszul ertitek.Aki nagyon szeretett valakit de mar csak barati szinten talan,az egy honap mulva el tudja felejteni akit valaha nagyon de nagyon szeretett?
2009. aug. 25. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Örültem, amikor egyik kérdésemre kaptam, leendő katonák barátnőiktől választ - ők már valószínűleg fél évet legalább egyszer vártak a párjukra és ezalatt hiányérzetük biztosan lett, de nem fejlődött vissza barátsággá, sőt talán még erősítette is a kapcsolatot.


Inkább hiányérzet a "voksom".


Sárky

2009. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szoval ha a baratnovel nem tartom a kapcsolatot egy honapja valami oknal fogva,mondjuk a baratno talan mar csak barati szeretetet erez irantam,akkor feleled benne a hianyerzet vagy inkabb elfelejt a hoinap alatt?
2009. aug. 25. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha előtte egy pár voltatok és van oka (tehát letisztáztátok, hogy miért), akkor biztosan hiányérzetet szülhet maximum.


Ha nem voltatok előtte egy pár kétlem, hogy változna a helyzet, ha pedig csak úgy eltűntél, akkor mindkettő variáció lehetséges, ha van írtó nyomós okod amiért nem szóltál.


Sárky

2009. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg...beszélj velem gondolom azért kérdezed mert te még akarsz tőle vmit. nem? az is lehet, hogy haragszik ha olyan módon váltatok el.
2009. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En vissza akarom ot kapni,de semmi rosszat nem tettem.Allitolag ra kell jonnie az erzeseire velem kapcsolatban azert kert 1 honap szunetet.
2009. aug. 26. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!