Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rocker, Punk fiúk! A Rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker, Punk fiúk! A Rocker lányok bejönnek nektek?

Figyelt kérdés
15-20 év közt
2013. jan. 1. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem ezalapján válogat az ember... és én sem veszem fel annak a zenei szubkultúrának a stílusát...

F17

2013. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Amíg nincs lánccal kiverve , értelmesen néz ki , de azt hallgat , akkor igen .
2013. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem növöm ki :) köszi a válaszokat
2013. jan. 1. 11:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak úgy elmondom az eddigi válaszolóknak hogy a rockerek közül is vannak normálisak, maximum csak olyan zenét hallgatnak meg szolidan öltözködnek úgy, és ennyi. Ha a válaszolónak a rock tetszik akkor miértne öltözködjön egy kicsit úgy.

Egyik lány ismerősöm is rocker, szőke hajjal, normális átlagos öltözködési szokása van, a párja meg egyáltalán nem rocker mégis megvannak együtt.

Kérdező: Nekem bejönnek a rocker lányok, én is olyasmi voltam rocker de már hajlok a disco felé is, persze azért a rockosabb kinézetem még megmaradt egy leheletnyit. :)

2013. jan. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kő rocker, de rock meg metál zenét hallgatok mostanában. Így természetesen bejönnek a rocker csajok... Nagyon is bejönnek! :)
2013. jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen. Miért ne jönnének be? :)
2013. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De be ám! :)
2013. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hm :) micsoda pozitív válaszok :)
2013. jan. 1. 14:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Még, szép, hogy pozitívak! Hasonló stílus képviselőjeként egyértelmű az igen :)

12:06-os voltam.

2013. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Van olyan akitől hányok, van amelyik szimpi.


19

2013. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!