Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legutóbbi szexmentes hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legutóbbi szexmentes hét alatt (lehet hogy 10 nap is volt) gombás lett a párom, egyszer korábban meg hólyaghurutja volt. Lehet hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Nő vagyok (30). 1 éve vagyunk együtt, 6 hónapja együtt élünk. Eleinte minden nap szexeltünk, szép lassan egyre kevesebbet, ma már jó ha heti 1-2-szer. Van úgy, hogy 1 hét is kimarad. A legutóbbi szexmentes hét alatt (lehet hogy 10 nap is volt) gombás lett, egyszer korábban meg hólyaghurutja volt. Nem tudom, hogy ezeket a betegségeket hogyan lehet elkapni, de most már egy kicsit gyanús. Amúgy szeret a párom, én úgy érzem, bízom is benne, de ott motoszkál valami, hogy mi van ha mástól kapta el ezeket? Vagy csak ennyire érzékeny, hogy összeszed bármit pl. egy wc-ből és én csak rémeket látok? Valaki mondjon valami okosat! Köszi!
2008. máj. 30. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
A gombát összeszedni férfiaknak nehezebb, mint a nőknek pl wc-ről, de elképzelhető, hogy ilyen érzékeny. A hólyaghurut nem nemi úton terjed, az a hugyhólyag gyulladása. Szeritnem egyszerűen csak mondd meg neki, hogy több szexet akarsz, mert neked ez így nagyon kevés. Ha nem maradozik ki, és tudod, hogy mikor hol van, akkor nem csalhat meg.
2008. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Férfiaknak gombát vécéről összeszedni elég nehéz, bár nem lehetetlen. Szerintem légy nagyon résen.
2008. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A gombát máshol is könnyen össze lehet szedni, nem csak a WC-n. Szerintem egyáltalán nem egyértelmű, hogy megcsal.
2008. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, a hurut, az nem szex útján terjed! A gomba meg lehetséges, hogy tőled származik! Azt tanácsolnám, hogy menj el orvoshoz és nézesd meg magad, még akkor is, ha úgy érzed, neked nincs bajod, mert ettől függetlenül még neked is lehet! Akkor majd adogatni fogjátok egymásnak! Szerintem nincs 3. személy a kapcsolatban! A szex meg a gomba miatt is csökkenhetett!
2008. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehetek tünetmentes? A dokija nem ajánlott nekem semmit, merthogy nem voltunk együtt azon a héten. A gomba nem olyan, hogy nincs lappangási ideje, és azonnal kijön a betegség? Igazából én afelé hajlok, hogy nem csal meg, más gyanús jel nincs, és meg is bántam rögtön miután kiraktam a kérdést, ennyire nem gondolom komolyan, de azért egy pillanatra felülkerekedett bennem, főleg úgy hogy nem tudok semmit ezekről a betegségekről. Na mind1. Köszi a válaszokat! Még van 1 kérdésem. Tartós antibiotikum szedés is okozhat gombát vagy ez csak a nőknél van így?
2008. máj. 30. 13:31
 6/10 anonim válasza:
nekem valami olyasmi rémlik még suliból hogy vannak oylan fertőzések is ami pl az egyik nemre nem de a másikre "vezsélyt" jelent, tehát az is lehet hogy valóban tőled van... bár ki tudja lehet hogy csak rosszul emlékszem :D
2008. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem (nő vagyok) kb. egy hete jött ki a gombás tünetem: viszketés, most meg már zöldes folyás, előtte már egy héttel voltam nődokinál, ugyanis babát várok, és most újra kellett mennem a gomba miatt, és mondta az orvos, hogy ezt már a 2 héttel előtti eredményem is mutatta, hogy gyulladásom van, pedig akkor még semmilyen tünetem nem volt. Szerintem higyj neki, nem feltétlenül megcsalás, azért mert gombás. Látod, nekem sem egyszerre lettek tüneteim!
2008. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A gomba nagyon ritkán van csak a börfelszínen, az esetek 90%-ában a szervezetben van. Ezért kell rá mindig gyógyszert szedni. És igen, lehet tünetmentes. Ha az orvosotok ilyen felületes, akkor tegyetek panaszt, és keressetek másikat.
2008. máj. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat!
2008. máj. 31. 17:31
 10/10 A kérdező kommentje:

Leírom, hogy kerek legyen.

Voltunk másik dokinál (bőrgyógyász), és kiderült, hogy nem gombás. És beszélgettünk jó sokat és elmondta, hogy nagyon stresszes, ezért nem kívánta a szexet se. Más bajai is lettek és mind a stressztől van.

2008. jún. 3. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!