Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válaszoljak ha egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak ha egy fiu megkérdi hogy miért nem merek a szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Az illető a barátom, de nincs vele szorosabb kapcsolatom és az igazi ok hogy kissé szégyellős vagyok.
2013. jan. 2. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki az igazat.
2013. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat. Én is így vagyok ...
2013. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg az igazat
2013. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális a fiú, akkor megérti, hogy szégyellős vagy. Mivel a barátodnak tartod, akkor nyilván valamilyen formában "szorosabb" (illetve mélyebb) a kapcsolatotok, mint ha szimplán ismerősök lennétek. És mivel a barátodnak tartod, ezért nyilván megbízol benne, elfogadjátok egymást olyannak, amilyenek vagytok. Ha így van, akkor nincs okod titkolózni, és biztosan nem fog megvetni emiatt. Én személy szerint örülnék, ha valaki annyira megbízna bennem, hogy ilyeneket elmond, és még aranyosnak is tartanám a szégyellősségét.
2013. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2013. jan. 3. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!