Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gólyatáborok, a külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gólyatáborok, a külön töltött egyetemi napok tönkretehetnek egy jól működő kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 év után kerültünk egy elég mély hullámvölgybe.Ugyanabba a városba megyünk egyetemre, de különböző karokra. Neki már vannak új barátai-leginkább lányok- míg én még nem voltam gólyatáborban, így nekem még nincsenek...és attól félek nem is lesz. Eddig egyikünknek sem volt igazán társasági élete és csak egymásnak voltunk. Most más lesz és nem tudom, hogyan maradjak továbbra is érdekes neki, az új és ismeretlen, kiváncsiságfelkeltő közegben. Emellett tudom, hogy már a gólyatáborban rámászott valaki, akivel nem történt semmi, de félek egyre nagyobb lesz a kísértés...Ő türelmesen vár(t) rám, mert én még nem feküdtem le vele...de félek nem sokáig marad ez így. Mit tegyek?
2009. aug. 26. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

egy jól működő kapcsolatot elméletben nem zavar meg az h külön karra jár a 2 fél. ha ennyi betesz a kapcsolatnak, akkor ott gebasz volt.

én a barátommal mégcsak nemis járok egy főiskolára, de köztünk minden rendben van.

jah és sztem azmár régen rossz, ha egy pasi lány haverokat gyűjt maga köré...:S

2009. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem szép dolog a barátodtól, hogy rámászik más lányokra, ha veled már 2 éve együtt van, de egy 18-19 éves srác akinek 2 éve van barátnője szex nélkül, sajnos gondolkozás nélkül megteszi. Meddig akarsz még várni a szexszel? Petting se volt még? Talán ha valamit nyújtanál a barátodnak, akkor nem mászna rá másokra. Amit persze nem kéne megtennie még ha nem is szexeltek, de egy ilyen korú srácnál már nagyon nagy a kísértés.
2009. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem majdnemhogy "csoda" hogy várt rád 2 évet, ilyen korban a pasik többre vágynak!

Elhiszem hogy igazán szeret stb. de már épp itt lenne

az ideje hogy lefeküdj vele, ha ez Te nem teszed meg majd más megfogja, egyetem ... határtalan új lehetőségek :)

21/F

2009. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, az enyémet is majdnem tönkretette....nálunk az lesz a megoldás, h összeköltözünk albiba
2009. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem feküdjetek le. ez biztosan nagy lépés, de én nem tudnék ebben az esetben mit kitalálni. miért vártál eddig?
2009. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!