Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire számít az hogy milyen magas egy pasi?

Figyelt kérdés

Zavar titeket vagy nem?



Én elég kicsire "nőttem"..:D

164cm 16/f



2013. jan. 3. 07:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem fognak őszintén válaszolni, de sajnos minden lánynak magas pasi kell. Te még nőhetsz, de ha nem éred el a 175 centit, elég kevés eséllyel indulsz.
2013. jan. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Engem sosem zavart a magasság. Én is 164 vagyok és volt ugyan ilyen magas barátom (másfél évig). Semmi gond nem volt, nem hordtam mellette magassarkút és ennyi.

Volt 210 cm magas barátom is. Vele nem voltam sokáig, de nem a magassága miatt...A mostani párom 184. Szóval nálam tényleg teljesen mindegy, miért ne válaszolnék őszintén, ha egyszer egy anonim oldal...


Az első válaszolónak csak abban adok igazat, hogy igen még nőni fogsz. A férfiaknak átlagosan 22-24 éves korukig nőnek és erősödnek a csontjaik. Szóval ne aggódj.

2013. jan. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

nekem számít

nagyon szeretem a magas pasikat:)

2013. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hogy nagyon őszinte legyek , engem nem zavar.

Én 162 cm vagyok és volt már olyan, hogy egy nálam sokkal alacsonyabb pasiba voltam őrülten szerelmes. És még 1-2 olyan is bejött aki az én magasságommal vetekedett.

Szóval...:)

2013. jan. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Örömmel olvasom hogy vannak még olyan lányok akiknek nem a magasság számít és ezt fel is vállalják. Én is kb 170 vagyok ha vagyok (nagyon nem szoktam mérni magam) de ha kedves kérdező veled valaki csupán azért nem ismerkedik meg mert a magasságod gond neki akkor sűrűn megérdemli a sorsát. Ha valakinek van egy olyan külső tulajdonsága amin tud változtatni és tudomására hozzák hogy ha ezen módosítana több esélye lenne és nem teszi meg akkor vessen magára de a magasság az nem ilyen. Ráadásul 25 éves életkorig ameddíg nem záródnak a csontszelvények lehet növekedni. Az a meglátásom hogy sok lányt azért zavar ha magasságkülönbség van aző javára mert júj mit szólnak a többiek és jáj de megbámulnak minket de ez bolond felfogás. Nézzétek meg Berlusconit jó érte a pénze meg a hatalma miatt is bolondulnak a lányok de ő sem égimeszelő és milyen birodalmat épített.
2013. jan. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

én is végigjártam a palettát. jó magam 175 centire nőttem nő létemre. a legelső barátom 190 cemti volt, a második egymagas velem, ő volt a leghosszabb kapcsolatom a mostani előtt 10 hónap. de nem a magassága miatt szakítottunk, hanem mert egy vadállat volt....aztán kissebb kaland volt egy alacsonyabb sráccal is, de mivel nem jártunk együtt csak...izé... szóval nem zavart. volt 195 centis pasim is. az nagyon bejött, a pasi már kevésbé a végén, végül férjhez mentem 1 éve, ő 190 centi és ez így nekem tökéletes:)


195 centinél ha már sokáig néztem fel megfájdult a nyakam:D


bevallom őszintén, engem zavar ez a dolog. minimum 5 centivel azért legyen nálam magasabb a pasim...de ha bejött az illető úr, akkor azt is eltudtam fogadni hogy nem magasabb....


26/N

2013. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Imádom, ha magas egy pasi, ez tény.

De ha beleszeretek valakibe, onnantól ez egy kicsit sem érdekel. A párommal majdnem egymagasak vagyunk, egyetlen problémám van vele, hogy nem hordhatok magas sarkút mellette, mert akkor rosszul érzi magát. De hát valahogy csak kibírom (azóta a lábam se fáj, szóval annyira nem is rossz :D )

2013. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Engem azért ilyen magasság zavarna, mivel én 180 cm vagyok... viszont vőlegényem 173 cm. Nála nem zavar, mert egyrészt ez annyira nem vészes, másrészt szeretem...
2013. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Nem az számít! Èn ugyan lány vagyok de énis alacsony 162. De sajnos sok lányt ,,zavar"ha a pasija alacsonyabb. Nem értek egyet a szerelem a fontos :-)



15/L

2013. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Nem akarlak megbántani vagy hasonló, de nekem extrafontos, hogy a pasim nálam magasabb legyen. Én 167 cm vagyok (14 éves).Eddig két sráccal jártam - mindkettő 169-170 cm magas volt.

Tudom, hogy már sokan mondták, de tényleg ne aggódj, mert még nőni fogsz, de ha mégsem, van millió lány, akit nem zavar, ha a pasija alacsony! És vannak alacsony lányok is... ;)

2013. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!