Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az alapvető vagy más titka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az alapvető vagy más titka a boldog hosszu parkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves srác vagyok és 4 hónapja kapcsolatban vaggyok eggy 14 éves lánnyal... Eddig nagyon jól meg vagyunk, Sokat beszélgetunk szinte mindennap 1 orat minimum, mindig tobbet meg tudunk egymasrol és mindíg novekszik a bizalom... Én vagyok neki az 1. és Énnekem sok kamu roid kapcsolatból ő az 1. komolyabb... Nagyon megertjuk egymást... Még nem gondolkodtam azon ,h ő e vajon az igazi... Naprol napra tobbet tudunk meg egymás eleterol szokasairol stb... És a sexuális kapcsolatban is fokozatosan lepunk elore ( Sex nél még nem tartunk egy darabig nem is akarunk de már ott a vágy ) 1. re is kérdezném, h erről mi a vélleményed... 2. ra Jó lenne ha tudnál adni pár tippet ! Esetleg arra is kíváncsivagyok, hogy jó úton haladunk e ?
2013. jan. 3. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha kell a különlét.
2013. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó úton haladtok e? Elmondtad, hogy mélyül a kapcsolat, vágytok egymásra, mi lehetne ebben rossz?


A hosszú boldog párkapcsolatnak alapvetően két ember kölcsönös szeretete és tisztelete a titka. Ezen kívül minden más praktika baromság, mert attól, hogy egy kapcsolatban, vagy ezer kapcsolatban működött, attól a tiéd az ezeregyedik. Minden jól működő párkapcsolatban jönnek mélypontok, problémák, krízisek, a kérdés annyi, hogy meg akarjátok, meg tudjátok e oldani; ha azon agyaltok, a másik e az igazi, akkor bukta.

2013. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó úton haladtok. Egy tipp: legyél őszinte és nyílt, és bízz benne.
2013. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!