Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akit régen nagyon szerettem ,de valami megváltozot..Szeretem most is de egyszerűen nem illünk össze.Mert fojton undok bár tud kedves is lenni.Szakitsak vele attól függetlenűl hogy szeretem de nagyon sokszor kiakaszt?
2013. jan. 3. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért undokoskodsz te vele? ok nélkül nincs okozat:DD
2013. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először azt írod, hogy szeretted, utána, hogy szereted. Döntsd el, hogy melyik és az alapján megelsz a megoldás. :)
2013. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-eske szereti még az illetőt, nem is kicsit:)
2013. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha felmerült benned, hogy szakíts-e vele, az már rég rossz.
2013. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a baj:Hogy szeretem de..mindig kiakaszt a személyiségével.Tudom hogy bunkóság amit csinálok vele és emiatt büntudatom is van.De nem tudom mert szeretem de a személyisége nagyon kiakaszt.Szóval..nem tudom...mert a személyisége ellenére is szeretem...De annyira kiakaszt hogy nem tudom mit csináljak..
2013. jan. 3. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:

5


Szeresd, és ha türelmes vagy, akkor van esélyed, hogy megszelídítsd:)Tudod milyen kezesbárányok lesznek az ilyen egyedek, ha rájönnek hogy szeretik őket?:DD

2013. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!