Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmadik barátnőt hol tartsam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik barátnőt hol tartsam?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm itthon és van egy kellően messze, a főiskolán. Viszont egy harmadikra is igényt tartanék, csak nem tudom hol lehetne kivitelezhető, hogy ne tudjanak egymásról.
2013. jan. 4. 14:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
95%
Szekrényben? :)
2013. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha ilyen ember vagy és még itt kérdezed dugd el magad valahova hogy ne találjon meg az egyik "nő" sem.
2013. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:

Amatőr.

Unokatesómnak egyszerre 5 nője volt :) És sosem bukott le, pedig egy városon belül volt :D


A lány unokatesóm kamaszlánykorában egyszerre 6 pasival járt :D Akkoriban hülyére röhögte magát ezen :D Mondjuk ma is viccesnek találja, de már benőtt a feje lágya, férjnél van és gyereke is van :)

2013. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:
Nem lehet, a csontváz van a szekrényben:)
2013. jan. 4. 15:00
 5/80 anonim ***** válasza:
Gépházban.
2013. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
tölts fel még 6ot FTP-re különböző IP-kre és nem fognak tudni egymásról
2013. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:

Ne tartsd sehol,inkább magadat tartsd távol!

Kitől?

Tőlük,nincs szükségük egy ilyen féregre,higgy nekem :)

2013. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 Alexandra0908 ***** válasza:

de hülye vagy. :D

ha már 3 'barátnőd van és csak a szex miatt 'tartod' őket,(mert nyilván nem szerelemből)..akkor miért hívod őket így?szakíts az összessel és legyenek alkalmi partnereid.inkább elfogadható életforma,h.minden éjjel mással vagy,minthogy a 'normális barátnődet csalod össze-vissza...

2013. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:
Ha nem tudnak egymásról, akkor nem fáj nekik. Én meg szeretem a pinát. Hol itt a probléma?
2013. jan. 4. 15:12
 10/80 anonim ***** válasza:

Jóvanez :D


Ismerek ilyen férfiakat, mondom, a rokonaim között is van pár ilyen, és esküszöm nektek, hogy jó emberek, csak ebből nem tudnak leadni.

2013. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!