Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha voltál már "szünetben",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha voltál már "szünetben", akkor kerestétek a párotokat közben, vagy minden kapcsolattartás megszűnt?

Figyelt kérdés
Szünetelünk a párommal. Ő kérte, fogalmam sincs miért, neki se. 4 napja nem beszélünk egymással, ő nincs interneten, én nem hívom, ő sem hív. Úgy beszéltük meg, hogy majd hív ha átgondolta. Szerintem besokallt. Nektek van tapasztalatotok, illetve mit kéne tegyek? Keressem? Felhívjam, hogy lássa, hogy itt vagyok? Vagy menjek el hozzá?
2013. jan. 4. 16:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát mi vagyis már csak voltunk mi,de mindegy,szóval mi szünet közben is,meg szakítás után is egy ideig szexelni össze jártunk a legutolsó csajommal.Jó vagyok az ágyban,neki és nekem is kellett még a másik közelsége,na meg a szex.Nem tudom nálatok hogy kéne lennie,meg kell az ilyesmit beszélni.
2013. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szerinted hívjam fel, és kérdezzem meg, szeretne e találkozni? Vagy menjek le hozzá? Nem akarom a döntésről faggatni, csak hogy lássa, hogy nem tüntem még el..
2013. jan. 4. 16:41
 3/22 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány?
2013. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a fiú, és mivel csak én kerestem, az utobbi időben, kezdtem úgy érezni, hogy nem szeretne már velem lenni. Aztmondta jó vele, meg szeret, meg nem akar elveszíteni, de valami nem okés vele, és idő kell neki..
2013. jan. 4. 16:44
 5/22 anonim ***** válasza:
Mondtam a lánynak, hogy ne keressen. Ha én írok neki, vagy keresem, arra válaszoljon, de ő ne keressen, mert nem tudom, kíváncsi vagyok-e rá. Ha majd kíváncsi leszek rá, keresem, vagy ha eldöntöttem, hogy akkor végleg off.
2013. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ha te vagy a fiú, akkor ezt nagyon gyorsan hagyd abba, így csak eltolod magadtól. Egyetlen módon hódíthatod vissza: ha nyíltan és harsányan vagy szabad és felszabadult, ha kifejezed, hogy milyen nagyszerű ötlet volt ez a szünet-dolog, mégha kezdetben ellenezted is.


Csajozz (vagy kérj meg valakit, hogy segítsen neked, eljátszva hogy vele kavarsz, néhány közös fotó fészre, jó kis incselkedő párbeszédek nyilvánosan). A lányok ettől teljesen zavarba jönnek, még azt is elérheted, hogy ő könyörgi vissza magát, csak légy erős és kitartó. ;)

2013. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nekünk egy jó kapcsolat volt ez, mikor együtt voltunk is mindig minden jól ment. Csak mivel én besokalltam ebből, hogy mindig én keresem, úgy döntöttem beszéljünk. Ő nem is hozta volna fel. Aztán ebben maradtunk. Attól félek, hogy rosszul dönt, vagy úgy lesz vele, hogy már 5.napja nem beszélünk, akkor hagyjuk is a csába. A cuccaim ott vannak. Mindenképen hívni fog, ha eldöntötte mit akar. Felhívjam, beszélni vele, vagy inkább hagyjam?
2013. jan. 4. 16:49
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot utolsó ! Az a baj, hogy ő nem szokott facezni, nagyon ritkán van fent, mivel nincs internete, nem rég költözött haza. Ezért ez a dolog offos. Néha rám jön hogy akkor keresni kéne, felhívni, nehogy más megtegye helyettem. Suliban ha találkozunk hogy viselkedjek?
2013. jan. 4. 16:50
 9/22 anonim ***** válasza:

Értem..


Lazán. (A suliban is megkérhetsz egy olyan lányt, aki hihető lehet hogy tetszik neked, hogy segítsen egy kicsit.) Sírd ki otthon magad, a suliban légy vidám, laza, szabad. Flörtölj, lássa, hogy teljesen önmagad ura vagy. Ez vonzó a nők számára, és vonzalmat ébreszthet benne újra. Valójában semmit nem veszítesz vele. Egyéb kérdés?

2013. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ja, és ne legyen annyira feltűnő a dolog. Hallja vissza mástól is, hogy te meg az a lány... Meg hogy milyen jól vagy, mióta szüneteltek.


Baromira zavarni fogja, piszkálni fogja a csőrét, nem fogja érteni, és ez a jó. Bármi is a reakciója, addig ki kell tartanod ebben, amíg nem könyörög már, hogy kezdjétek újra.

2013. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!