Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mit csináltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit csináltok, ha internetes társkereső oldalon napi 50 ismerkedős levelet kaptok férfiaktól?

Figyelt kérdés
Naponta csak egy válaszlevél küldése engedélyezett.
2013. jan. 5. 09:36
1 2
 1/11 fospuska ***** válasza:
28%
már majdnem elhinném,hogy jó csaj vagyok és én is dicsekednék vele.:)
2013. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Átmennék egy olyanra ahol több is engedélyezett.
2013. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék ezzel dicsekedni, a nőket amúgy is nagyon letámadják az ilyen oldalakon. Nem is tudom, lehet törlöm magam inkább.
2013. jan. 5. 09:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy add meg a Facebook oldaladat(vagy csinálj egy újat ha nem akarsz sok ismeretlen ismerőst) és ott irkáljatok vagy fizess elő Vip-re
2013. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Szép lány vagy?

Vagy bikinis a profilképed az ismerkedős oldalon?

Hány éves vagy?

2013. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 fospuska ***** válasza:
39%
frászt, ésszel kell válogatni.valószínű az 50-ből mindegyik csak dugni akar,szóval nem rongyolunk hanyatt-homlok randira.:)
2013. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kiválasztanám a napi legszimpatikusabb 1-et.
2013. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kiírnám az adatlapomra az e-mail címemet, és akkor nem csak egy válasz mehet. :D

Amúgy amikor netes társkeresőztem én is kaptam vagy 10-20 levelet egy nap. Hála meg lett abból az egy igazi. :)

2013. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Legalább tudsz válogatni. :)
2013. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A napi 50 levél azt jelenti hogy elég jó nő vagy ahhoz, hogy ne társkeresőn ismerkedj. :)
2013. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!