Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóba hoznátok, ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóba hoznátok, ha a barátnőtök véletlenül fingik?

Figyelt kérdés
Együtt aludtunk, mindketten félálomban voltunk, amikor a barátnőm 3x is fingott a takaró alatt. Számomra egyáltalán nem volt visszataszító, hisz én is (és gondolom mindenki más is) szokta csinálni, sőt még aranyos is volt :D Ő észrevette, hogy mit csinált félálomban, éreztem rajta, hogy nagyon zavarban van, észrevétlenül felemelte a takarót, én meg nem tudtam, hogy mit tegyek, mondjam-e neki, hogy engem tényleg a legkevésbé se zavar és csak adja ki bármikor, ha kell, mert még szétrobban belül, vagy tegyek úgy, mintha észre se vettem volna. Az utóbbira szavaztam, de szerintem még most is nagyon kellemetlenül érzi magát, látom rajta.
2013. jan. 6. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Aranyos, ahogy írtad. :) Ha tényleg zavarja még mindig, azóta is, akkor szerintem beszéld meg vele a dolgot. Persze óvatosan.
2013. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem hoznám szóba.........vagy lehet hogy jobb lenne ha megmondanád neki hogy nem zavar és hogy az ilyen megesik!


N/13

2013. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem, szó nélkül felvenném vele a versenyt:)
2013. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
hú de büdit fingottál, milyen aranyos vagy :)
2013. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ mióta vagytok együtt. Egy friss kapcsolatban ciki. De, amint írtad, ez természetes, mindenki csinálja. Mi szoktunk a férjemmel egymás előtt. Ilyenkor azt szoktuk mondani egymásnak:

-Fúj, nem szégyelled magad?

Nevetve, hogy nem komoly.

Vagy próbáljuk egymást überelni.

Szerintem is beszéld meg vele, hogy ez nem gond.

2013. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
kis idő után már versenyezni fogtok egymással, hidd el :) amikor a barátnőm fingik, én mindig játszom a sértődöttet
2013. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tégy úgy, mintha nem vetted volna észre.
2013. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi jókat szoktunk röhögni egy-egy ilyen eseten. Nincsen ebbe semmi rossz, teljesen természetes dolog, ezt kell megértetned a barátnőddel is. :)
2013. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
fingjál rá te is egy olyan igazi férfias recsegőset, majd lesütött szemmel jegyezd meg, hogy hopsz, ez "nyeles lett" :D
2013. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Öcsém, hogy emberek a természetes dolgainkon parázzanak... Az egészséges ember pisil, sz*rik, fingik, böfög, tüsszent, orrot fúj, ha valami probléma van az emésztőrendszerrel akkor fosik, vagy rókázik. Ez így normális és természetes, és mindenki csinálja 0-100 éves korig nemre való tekintet nélkül. Rühellem amikor valaki ilyeneken parázik...
2013. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!