Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon át akar passzolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon át akar passzolni a haverjának? :D Többi lent.

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves lány vagyok,és már 2 éve élek párkapcsolatban,pontosabban már együtt is élünk már egy éve,a párom 32 éves.

Viszont nem valami jó az anyagi helyzetünk,a páromnak van egy régi jó barátja,ő 27 esztendős,aki kint dolgozik angliában,de most szabadságon volt kb.3 hétig,és elvileg párom szerint jövőhét pénteken megy vissza.

És az a lényeg,hogy párom elhatározta,hogy a jó megélhetés érdekében ő is kimegy max.1 évre,de erről is megvan a saját véleményem.Elvileg engem nem akar vinni :(

De igaz,még akármi lehet. :)

De nagyon furcsa számomra az,hogy ma reggel pl:megkérdeztem a páromtól,hogy meddig fog kint dolgozni a haverja,és egy darabig hallgatott,majd gyors rávágta,hogy 'nem tudom én,nem kérdeztem tőle',,,Hmm. ..

És gondoltam természetesen a legrosszabbra is,hogy mi van,ha a haver már márciusba,fura körülmények között hirtelen itthon támad lenni,a párom meg pontosan márcuistól készülődik kifele menni dolgozni. ..

Tehát az a sanda gyanúm,hogy össze akar vele hozni. ..amit persze nagyon nem szeretnék és elleneznék,mert én a páromat nagyon szeretem,mindent megtennék érte!!!

Nekem nem kell senki,csak ő!!!

Én vele képzelem el az életemet!!!

Fontos,légyszíves válaszoljatok,vagy adjatok e témában pár okos tanácsot,mert nagyon tehetetlen vagyok!

Köszönöm!

Üdv:.Erika.

*.*


2013. jan. 6. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy át akarna passzolni.

Szerintem ezt csak bebeszéled magadnak. :)

2013. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igy jár az a nő, aki lábtörlőként van tekintve. Gondolom ezt magadnak köszönheted:)
2013. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is ezt csak te kombináltad össze...nekem az olvasottak alapján eszembe se jutna ilyen, de komolyan...meg ha szeretne akkor meg eszébe sem jutna ilyen egyszerű...de fingom sincs hogy te ebből ezt hogy raktad így össze...21 vagy, elég érdekes a gondolkodási módod, hogy ha egy olyan pasiból kinézel egy ilyen sunyi húzást akivel már együtt is élsz...de te tudod...
2013. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első v:Hát nagyon remélem.

Bárcsak így lenne.:) O:)

2013. jan. 6. 12:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Második v:Én nem értelek.Vajon miért köszönhetném magamnak?
2013. jan. 6. 12:42
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!Jobb félni,mint megijedni,nem?:D

Mert azért is feltételezem ezt,mert a mostani párommal is úgy jöttem össze 2 évvel ezelőtt,hogy ezáltal a haver által,hogy ott hagyott nála,de ez egy hosszú történet.

2013. jan. 6. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:

5


Mert csak azzal a nővel viselkednek így, mint veled, aki semmit nem jelent a másik embernek.

2013. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már ide is ide kotlottál?:DD szörnyű. Akkor ezért ment le a szinvonal itt az utóbbi pár napban.
2013. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!