Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzek barátot? Azaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátot? Azaza pasit?

Figyelt kérdés
Valahogy nem akar összejönni, mondjuk, szerintem nem nekem kell kezdeményezni. Légyszi ne kezdjétek el, hogy biztos bűn ronda vagyok, mert egyáltalán nem vagyok az. Köszi. 15/l

2013. jan. 6. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd fel a táblára óra előtt
2013. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj ;)
2013. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugye nem szegedi vagy véletlen?

Simán beszélgess fiúkkal.

2013. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedni kell
2013. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Láthatok képet?
2013. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem a környezetedben kb 10 fiú simán járna veled, csak éppen nem mernek odamenni hozzád, mert nem adsz jeleket, nem vagy kedves, nem vagy nyitott


ebbe bele kell jönni

a lányoknak is kell kezdeményezni, ha másként nem is, de jeleket adni, kommunikálni, beszélgetni, érdeklődni, szeretetre méltónak lenni


amit adsz, azt kapod vissza


nem lesz itt gond, 15 évesen még semmiről nem csúsztál le

2013. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
merre laksz?;)
2013. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tanulsz inkább?
2013. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!