Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baly van lehetek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baly van lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szóval a pasimmal lefekűdtűnk nem élvezett belém de gumi nélkűl csináltuk. Nagyon félek léccci segitsetek.
2013. jan. 6. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy BAJ az agyBAJ!
2013. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Baly nem lehet, BAJ már sokkal inkább. Attól h nem ment el benned még teherbe eshetsz az előváladéktól is.
2013. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hHa ennyire nem tudsz helyesen írni, akkor szerintem a szex-et hanyagold...és pörgesd a helyesírási szótárt...


Damúgy miért ne lehetnél? Előváladéktól is lehetsz terhes...

2013. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*Ha
2013. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Simán lehetsz.Fogadok,hogy 16-nál nem vagy több.Ha mégis akkor gratulálok a helyesírásodhoz és a biológia tudatlansághoz.
2013. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Most egy személyes kérdéseket szeretnék feltenni. Hány éves vagy? Jártál valaha iskolába? A tanárod hogyan tanít? Tudod mit jelent a piros hullámos áthúzás gépelés közben? Hányas voltál nyelvtanból. MAGYAR VAGY?


Még egy..mindenkitől. Csak én vagyok már úgy, hogy én érzem magam szégyenteljesen, hogy 2013-ban, ahol azért az analfabetizmus nem olyan mértékű, és a gyerekeket írni megtanítják legalább...ilyen hogy történhet meg??? Azt várjuk, hogy majd az emberek kedvesebbek lesznek, és normálisabbak, de hogyan, ha írni sem tudnak??? Ez megy 2013-ban? NE már emberek..komolyan..

2013. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
-egy
2013. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is bele akartam kötni a helyesírásba,de a bőség zavarában vagyok,úgyhogy inkább hagyom.
2013. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi hogyan segítsünk mégis neked (főleg ha teherbe estél)?? :D :D

Max. úgy tudok/tudunk hogy küldök/küldünk postán egy helyesírási szótárt, ha megadod a címed!

2013. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem a gyerekednek jobb helyesírási érzéke lesz, mint az anyjának...
2013. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!