Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom a barátomat és én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a barátomat és én is rengeteg szeretetet kapok tőle. Jobbat nem is kívánhatnék. De valamiért mégis úgy érzem, hogy nem vagyok neki elég jó. Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve együtt vagyunk. Ahogy telik az idő egyre jobban szeretem és ez részéről is elmondható. Megunni sem tudjuk egymást. Vannak azonban apró jelek, hogy mégis érdeklődik más lányok irányt is, persze interneten keresztül. Egy átlagos lány vagyok, szép, de mégsem beképzelt. Persze amolyan magamutogatós lánynak mégsem mondhatom magamat, aki mindenféle kihívó képeket rak ki magáról mindenhova. A barátom meg sokszor csak az ilyen libákat nézi. Én nem azt akarom, hogy meg legyen kötve a keze. Bizonyos teret mindenkinek kell hagyni. De egyre ritkábban hangoztat olyan dolgokat, ami nekem TŐLE nagyon rosszul esik(ha más mondaná nem zavarna.) Itt most gondolok arra, hogy pl. nincsenek hatalmas melleim. De ha szeret, akkor így fogadjon el. Miért vannak mindig az ilyen lányok előnyben?
2013. jan. 7. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
bőség zavara b@ssza meg
2013. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
irtam privit..
2013. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
egyrészt, nincs önbizalmad. másrészt, attól hogy jól megdugna b*sznivaló ribancokat, még nem teszi meg. veled van kapcsolatban, téged szeret, és ennyi :) a többi csak ösztön :)
2013. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Tudja hogy azokból a nagy mellekből pár és múlva mi lesz?A kicsi meg akkor is jól áll!
2013. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Miért vannak mindig az ilyen lányok előnyben?"


1) Nincsenek előnyben. Ne légy sztereotíp, buta dolog.

2) Te magad írod le, hogy minden tökéletes köztetek. Teljesen feleslegesen problémázol.

2013. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg csak nézi, addig nincs baj. Attól még téged szeret, és nem csalna meg.
2013. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! Teljesen igazatok van. Kicsit magabiztosabbnak kellene lennem, de mint írtam is, mostanában voltak megjegyzései és inkább ez az, ami elgondolkodtatott. De ezeket leszámítva meg tényleg nem panaszkodhatom rá.
2013. jan. 7. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézni szabad, én lány vagyok, és ha lenne barátom, és szeretném sose csalnám meg, de akkor is nézném Colin Farrell-t és Jensen Ackles-t és csorgatnám rájuk a nyálamat. Nézelődni jó, még akkor is ha soha nem akarnál többet az illetőtől. Ne mondd, hogy neked nem esik jól megnézni egy dögöd pasit
2013. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!