Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy srác felvett msnre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác felvett msnre és nagyon jól elbeszélgetünk mindig kérdi van-e barátom, telószáémot kért stb. mik az elvárásaim stb. multkor aztirta nemtalizunk? Most ezt a talit raninak értette vagy csak mint haver?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyid idős vagy?Nemigaz hogy nemtudod eldönteni. :)Találkoztok és akkor kiderül hogy mi lessz blőle.Voltam olyan randin amiből életre szóló barátság lett.És olyan baráti találkozón amiből meg nagy szerelem.Csak rajtatok múlik mi lessz belőle.
2009. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy randira gondolt.
2009. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2 éve egy olyan randim, amiból nagyszerű barátság lett és bármiben számíthatok az illetőre. :) De amúgy meg lehet először élő ismerkedésre gondolt és aztán majd kialakul a randi is. :) De majd úgyis megtudod a reagálásairól, hogy ez pontosan mi is.
2009. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi,de ha vagytok olyan jó "kapcsolatban" akkor simán megkérdezhetnéd tőle,hogy milyen értelemben akar találkozni. mi is így csináltuk a barátommal:) nem baj az ha letisztázzátok a dolgokat az elején.
2009. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jó jó megkérdezném de hogy??
2009. aug. 27. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
így: "örülök,hogy találkozunk,de jobb ha az elején tisztázzuk,a csalódás elkerülése végett: a találkozásunk randi jellegű,vagy baráti?:)" egyébként a netes taliknál szerintem jobb,ha barátként indítotok először,és majd a randi végére elválik,hogy milyen irányba megy tovább:)
2009. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!