Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az utóbbi időben a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi időben a párom elkezdett furcsán viselkedni. Amikor velem van, mindig normális, viszont amikor a barátai társaságában van, folyton parancsolgat nekem, és semmi nem tetszik neki. Ez normális?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Játsza magát a haverok előtt, hogy ő az úr a házban, otthon meg a szőnyeg alatt kúszik. Égesd be picit a haverok előtt, aztán észhez tér.
2013. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt csak nálunk én lettem ilyen hülye. De megbeszéltük azóta nincs evvel gond. Mindig mondom páromnak hogy ha olyan vagyok szóljon rám
2013. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alapvető személyiség zavara van. Valószínűleg kisebbségi érzése is lehet, és az ilyen viselkedéssel próbálja kendőzni. Tisztázd vele minél előbb! A "beégetés" nem biztos hogy jó, mert vagy még rosszab lesz a helyzet, vagy még inkább önbizalom hiányossá, nyuszivá válik.
2013. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem ez tök gáz... ha legközelebb előfordul, hagyd ott a helyszínt, ha utánad megy, akkor beszéld meg vele a dolgot, ha nem megy utánad, akkor felejtsd el a srácot!!
2013. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha beégeted még rosszabb lesz!Rá kell hagyni hadd játsza.
2013. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon"nyeregben érzi magát".

Azt hiszi,bármit megtehet veled.

Tégy te is ugyanúgy,ahogy ő!Talán akkor majd észreveszi magát.

2013. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Beszéljétek meg és a barátai előtt figyelmeztesd és azt is mond előttük h máskor tök normális vagy és ne ugráltass.
2013. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!