Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év sok körkülönbség?

Figyelt kérdés
A lány 18, a pasi 30.
2013. jan. 8. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
sok.
2013. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden rendben ezzel.
2013. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Normális 30 éves nem kezd ki egy nagy gyerekkel.
2013. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?
2013. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már emberek. Azért teszi fel a kérdést, mert kételkedik benne, tehát azt akarja hallani, amit ő szeretne :D.
2013. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az a pasi, van-e gyereke, akar-e. Mikor akar? A lány tanulni akar még, vagy elköltözne mondjuk 1 év múlva a pasival. Ha a lány még most akar egyetemre menni, akkor sok.
2013. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar, akkor sok. Ha nem zavar, akkor nem sok.
2013. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Az előző válaszolónak igaza van. Ha tiszta a családi háttere, nem elvált, nincs gyereke, akkor nincs semmi gond. Viszont még egy kicsit fiatal vagy hozzá. Tisztában kell lenned vele, hogy ennyi idősen a férfiak többsége, már komoly kapcsolatra vágyik, főleg a családalapítás lebeghet a szemük előtt. Vannak akik nem szeretnének kifutni az időből, főleg a gyerekvállalás terén. Nem mindegyik férfi jár már el szórakozni, bulizni, ők már valamilyen szintén kiélték magukat e téren. A gondolkodásuk maradibb lehet mint a tiéd. Ami nekik normális, mondjuk a gyerekkorukban lévő mesék, filmek az lehet neked teljesen új, és régies, vagy tán ósdinak tűnhet. Persze, ott van az is, hogy ha már ilyen idős, biztos nem a lányok mennyisége, hanem a minősége számít neki. Megbízhatóbb, tapasztaltabb... könnyebben tud segíteni neked az életben.

Gondold át, hisz lehet egy idő után úgy érzed, hogy amióta vele vagy, több évet öregedtél, és te még szeretnél élni, fiúzni és bulizni... neki meg egy hosszú kapcsolat után ha megint egyedül marad... Számára, már pörögnek az évek, nem nagyon van ideje, újra és újra kezdeni...


Az én barátom 11 évvel idősebb nálam. Én 21 vagyok. Már egy jó ideje boldog párkapcsolatban élünk. Nekünk bejött az élet. (hogy lekopogjam) Bízom benne, ha az a szándékod hogy ti ketten egy pár legyetek, akkor összejön az amire te vágysz!

2013. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 18 voltam amikor összejöttem a párommal ő akkor volt 31. Több mint 2 éve nagyon jól megvagyunk, azóta már a menyasszonya lettem. :) Valaki elítéli, valaki nem. Ez is egyénfüggő, ha te jól érzed vele magad és elgondolkodsz azon is, hogy 20-30 év múlva is ilyen jó lesz, akkor nem. Nálunk szinte mindenki egyidősnek néz minket, ami nekem kicsit zavaró... :D De én melletted vagyok, mert szerintem nem kor alapján kell választani...
2013. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!